Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Čtvercová forma na pečení z kvalitního ocelového plechu s teflonovým povrchem, který zabraňuje připalování má rozměry 17 x 17 centimetrů a výšku 7 centimetrů. Jednoduchý systém otevírání boků formy umožňuje snadné vyjmutí pečiva. Formu je možné umývat v myčce na nádobí.

Výrobní společnost
Ibili Menaje SA
Barrio San Juan, S/N Bergara 20570
export@ibili.net
https://www.ibilimenaje.com/en

Recenze

Perfektní velikost na malý dort, nebo moučník pro malou domácnost. Lépe se z toho tvaru krájí porce.
Nákup dorazil v pořádku vše bylo neporušené, děkuji za dárek,už jsem některé formy vyzkoušela a pečení v nich je bezchybné.Jenom bych přivítala kdyby se ve vašem obchodě objevila rozkládací kulatá forma průměru 15 nebo 18cm.Jeste jednou dekuji a těším se na další nákup.Vodakova S.⁶7
Prima!!! Parádní velikost pro jednu osobu.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minecraft

Girlanda minecraft, 2,3m

Girlanda minecraft. Délka 2,3 m.

133 Kč

Není skladem

Jedlý papír minecraft halloween 19,5cm


98 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Minecraft k vystříhnutí A4

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem Minec

98 Kč

Skladem > 10 ks

Forma na pečení čtvercová

Rozevírací forma na pečení čtvercového tvaru má kvalitní povrchovou úpravu s nepřilnavou vrstvou

od 340 Kč

Skladem

Papírové kelímky minecraft, 8ks

Papírové kelímky, balení 8 ks.

78 Kč

Skladem > 10 ks

Dortová fontána minecraft - 1ks

Dortová fontána motiv Minecraft

83 Kč

Skladem > 10 ks

Možná budete k formě potřebovat

Olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem 250ml

Kuchyňský olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem a plechů.

145 Kč
58 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Olej ve spreji (500 ml)

Olej ve spreji k vymazání forem.

122 Kč
24.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-20 %
Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a j
244 Kč
195 Kč
32.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

King spray olej ve spreji 500ml

Olej ve spreji King. Balení 500 ml.

179 Kč
35.8 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks