Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Crystal Blue 2g

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

171 Kč
8550 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem). Složení: E171, E133

Hmotnost

Balení obsahuje: 2 g

Složení produktu

E555, E133, E171

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Úžasný
Ok
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter bronze

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter bronze

Prachová metalická barva Bronze. Balení 2,5 g.

156 Kč
6240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Dream Rose (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

157 Kč
6280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Frozen Blue (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

157 Kč
6280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks