Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Dort Ledové království

Záich do dortu plastový Frozen

Zápich do dortu plastový Frozen

126 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 80g

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrovo-rýžové perly mix modro bílo stříbrné 5mm 80g

Cukrovo-rýžové perly mix modro-bílo-stříbrné, velké 5 mm. Balení 80 g.

145 Kč
181.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Papírový dárkové krabičky Frozen 15,5x8,5x9cm 4ks

Daruj malým hostům kouzelnou pozornost v papírových krabičkách Frozen, které krásně doplní každou

190 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Elsa bílé šaty 9,5 cm

Figurka na dort Elsa v bílých šatech. Velikost 9,5 cm.

399 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Frozen 15cm - Elsa

Figurka na dort Frozen

172 Kč

Skladem > 10 ks

Pozvánka na párty Frozen 6ks

Pozvánka na party Frozen. V balení 6 ks.

92 Kč

Skladem poslední 1 kus

Perličky modro bílé 85g

Perličky modrobílé. Balení 85 g.

73 Kč
85.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
@parent