Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

Jedinečná receptura s neodolatelnou krémovou chutí. Pro přípravu potřebujete jen 300 ml mléka a elektrický ruční šlehač. Puding je hotový za 3 minuty. Konzumovat můžete okamžitě. Rychlými dezerty potěšíte celou rodinu, své přátele a zcela určitě oslníte i na oslavách. Jednoduše „vykouzlíte“ dezerty tradiční i mírně exotické. Vhodný i na přípravu z rostlinného mléka.


 


 


 

Použití produktu

Do vysoké nádoby nalijeme 300 ml studeného mléka. Obsah sáčku pomalu vsypáváme do mléka a zároveň šleháme elektrickým ručním šlehačem 3 minuty při nejvyšších otáčkách. Hotový dezert nalijeme do misek. Můžeme konzumovat okamžitě. Hotový výrobek je určen k rychlé spotřebě.

Hmotnost

Balení obsahuje: 53 g

Složení produktu

cukr, modifikovaný škrob, karamelový prášek 2.6% (karamel 58%, maltodextrin), sůl 1.6%, přírodní aroma, zahušťovadlo (karboxymethylcelulóza)

Alergeny lepek, mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 470 kJ
Energetická hodnota kcal 112,3 kcal
Tuky 1,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 18 g
    - z toho cukry 12 g
Bílkoviny 2,8 g
Sůl 0,35 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Dr. Oetker spol. s r.o,
Americká 2335, 272 01 Kladno
info@@oetker.com
www.oetker.com

Technické parametry

Kategorie: Šlehačka
Šlehačky
Výrobce Dr. Oetker
EAN 8595072633154
Kód produktu DR-DO0009

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 14%
Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Rosette slazený rostlinný UHT krém 1 l je praktický krém k našlehání, který vytvo
104 Kč
90 Kč
9 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
- 18%
Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l  - Master Martini

Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l - Master Martini

Master Gourmet 26 % neslazený rostlinný UHT krém 1 l je univerzální krém na vařen
112 Kč
92 Kč
9.2 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Šlehačka - Blanca rostlinný krém ke šlehání 25 % 1 l

Blanca slazený rostlinný UHT krém 25 % 1 l je praktický krém k našlehání pro příp

121 Kč
12.1 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Debic Šlehačka neslazená ve spreji 35% 700ml

Profesionální šlehačka ve spreji Debic 35 % bez cukru ti umožní během pár sekund

289 Kč
41.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks