Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Eurocao Jahodová poleva Zafiro (0,5 kg)

Složení: cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka, sušené plnotučné mléko, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, aroma, barvivo E120 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2383 kJ/593

Skladem 4 ks
U vás pozítří 2.10.2026

112 Kč
22.4 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Složení: cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka, sušené plnotučné mléko, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, aroma, barvivo E120 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2383 kJ/593 kcal, tuky 39,1 g (z toho nasycené 36,7 g), sacharidy 56,6 g (z toho cukry 56,6 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,38 g

Hmotnost

Balení obsahuje: 500 g

Složení produktu

cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka, sušené plnotučné mléko, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, aroma, barvivo E120

Alergeny mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2383 kJ
Energetická hodnota kcal 569,4 kcal
Tuky 39,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 36,7 g
Sacharidy 56,6 g
    - z toho cukry 56,6 g
Bílkoviny 2,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,38 g

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva růžová

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce Eurocao
EAN 2023000008676
Kód produktu DR-42326/C0.5

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g

Jahodová poleva 250g

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem > 10 ks