Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Lesní plody (250 g) 2074 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

110 Kč
44 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka!

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos.net Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena. Použití: Odeberte potřebné množství farcitury z balení, nahřejte v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni na 40 - 45°C a krátce promíchejte tak, aby se nevytvořily bubliny vzduchu. Poté farcituru rozetřete na zákusek pomocí špachtle.

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, lesní plody 5% (maliny, borůvky, jahody), želírující látka E440ii, modifikovaný škrob, regulátor kyselosti E330, výtažek z černé mrkve, konzervant E202, aroma, barvivo E131

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1077 kJ
Energetická hodnota kcal 257,3 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 63,1 g
    - z toho cukry 62,8 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0,4 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Zrcadlové polevy – mirrorglass
Výrobce dortis
EAN 8594217870638
Kód produktu DR-2074

Recenze

Perfektní
Doporučuji
20 %
Moc sladká , u lesních plodů bych čekala lehce kyselou chuť
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva Paletta Cold Čokoláda (250 g)

Nátěrový gel pro dekoraci cukrářských výrobků - dodává lesk a brání vysychání, na povrchu výrobku zas

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Jahoda (250 g) 2075 dortis

Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena .

117 Kč
46.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Zrzadlová poleva - modrá 260g

Zrzadlová poleva - modrá 260g

Zrcadlová poleva modrá od Cake masters. Balení 260 g.

107 Kč
41.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks