Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Farcitura - zrcadlová poleva Mirall Jahoda (250 g) 6092 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 1.10.2026

69 Kč
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka!

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos.net Farcitura - hustá lesklá glazura se zrcadlovým efektem určená pro dorty a cukroví na dekoraci, jako poleva nebo pro ochucování krémů. Je určena k okamžitému použití jako náplň a dekorace dortů, dezertů i jiných cukrářských výrobků. Použití: Zahřejte polevu na 40 - 45°C v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni, jemně promíchtejte, dbejte na to, aby poleva neabsorbovala vzduch. Poté polevou přelijte cukrářský výrobek. Složení: cukr, glukózový sirup, voda, jahodové pyré (5%), zahušťovadla (E440ii, E407, E341ii), výtažek z černé mrkve a světlice barvířské, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant E202, aroma. Může obsahovat stopy mléka. Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1071 kJ/252 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 63 g (z toho cukry 56 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,16, sodík 65 mg

Farcitura - hustá lesklá glazura se zrcadlovým efektem určená pro dorty a cukroví na dekoraci, jako poleva nebo pro ochucování krémů. Je určena k okamžitému použití jako náplň a dekorace dortů, dezertů i jiných cukrářských výrobků. Použití: Zahřejte polevu na 40 - 45°C v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni, jemně promíchtejte, dbejte na to, aby poleva neabsorbovala vzduch. Poté polevou přelijte cukrářský výrobek. Složení: cukr, glukózový sirup, voda, jahodové pyré (5%), zahušťovadla (E440ii, E407, E341ii), výtažek z černé mrkve a světlice barvířské, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant E202, aroma. Může obsahovat stopy mléka. Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1071 kJ/252 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 63 g (z toho cukry 56 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,16, sodík 65 mg

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, voda, jahodové pyré (5%), zahušťovadla (E440ii, E407, E341ii), výtažek z černé mrkve a světlice barvířské, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant E202, aroma

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Zrcadlové polevy – mirrorglass
Výrobce dortis
EAN 8594217870690
Kód produktu DR-6092

Recenze

zrcadlová poeva nemá chybu
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva Paletta Cold Čokoláda (250 g)

Nátěrový gel pro dekoraci cukrářských výrobků - dodává lesk a brání vysychání, na povrchu výrobku zas

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Lesní plody (250 g) 2074 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .

110 Kč
44 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Jahoda (250 g) 2075 dortis

Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena .

117 Kč
46.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks