Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Gelové barvy dle barev

Vysoce kvalitní potravinářské barvivo v gelu v různých barevných variantách. Dává produktům sytější barvu. Nemá vliv na strukturu, chuť nebo vůni produktů. Vzorec gelu umožňuje rovnoměrné barvení a získání správné barvy bez ztenčení hmoty. Na výběr různé barevné odstíny a balení.


Počet produktů: 332
Akce
- 21%
Gelová barva antique living coral 25g

Gelová barva antique living coral 25g

Gelová barva antique living coral. Balení 25 g.
130 Kč
103 Kč
412 Kč / 100g

Skladem 5 ks
Bestseller
Gelová barva ČERVENÁ 28g

Gelová barva ČERVENÁ 28g

Wilton Icing Color Red 28 g je koncentrovaná červená gelová barva, se kterou snadno obarvíš fondán, m

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Gelová barva černá 0282 28g

Gelová barva černá 0282 28g

Wilton gelová barva Black 28 g je koncentrovaná černá cukrářská barva, se kterou snadno obarvíš fondá

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva ZELENÝ LIST 28g

Koncentrovaná gelová potravinářská barva v přirozeném listově zeleném odstínu, se kterou snadno obarv

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tmavě zelená 28g

Gelová barva odstín tmavě zelená pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

69 Kč
246.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva HNĚDÁ 28g

Hnědá gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Gelová barva ZÁŘIVĚ ŽLUTÁ 28g

Zářivě žlutá gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva NEBESKÁ MODŘ 28g

Gelová barva odstín nebeská modř pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

69 Kč
246.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Blue) modrá 20 g

Modrá gelová barva Food Colours v tubě 20 g ti pomůže snadno obarvit fondán, marcipán, krémy, pole

67 Kč
335 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Green) zelená 20 g

Zelená gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

67 Kč
335 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Pink) růžová 20 g

Růžová gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

68 Kč
340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Red) červená 20 g

Červená gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

68 Kč
340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Violet) fialová 20 g

Fialová gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

54 Kč
270 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva KRÁLOVSKÁ MODŘ 28g

Gelová barva odstín královská modř pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

69 Kč
246.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Black) černá 20 g

Černá gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

68 Kč
340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Yellow) žlutá 20 g

Žlutá gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

67 Kč
335 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva FIALOVÁ 28g

Fialová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Azure Blue) azurově modrá 35 g

Azurově modrá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

100 Kč
285.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sada gelových barev Fractal (5 x 12 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

207 Kč
345 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Brown) hnědá 20 g

Hnědá gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

68 Kč
340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva TMAVĚ RŮŽOVÁ 28g

Tmavě růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

69 Kč
246.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva RŮŽOVÁ 28g

Růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

72 Kč
257.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sada gelových barev Icing Color Kit 8ks

Praktická sada osmi koncentrovaných gelových potravinářských barev pro barvení fondánu, marcipánu,

450 Kč
198.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Pink) růžová 35 g

Růžová gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Pistachio Green) pistáciově zelená 35 g

Pistáciově zelená gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva černá 30g extra barvící

Gelová barva černá, extra barvící. Balení 30 g.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Black) černá 35 g

Černá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva 28g - Oranžová

Gelová barva na obarvení různých cukrářských hmot, krémů i těsta

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 30g extra barvící

Gelová barva červená, extra barvící. Balení 30 g.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Violet) fialová 35 g

Fialová gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

103 Kč
294.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva vánoční červená 30g

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

80 Kč
266.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Vánoční červená 28g

Gelová barva Wilton pro barvení těst a potahovacích hmot. 28 g v balení.

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva VÍNOVÁ 28g

Vínová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva fialová 30g

Gelová barva odstín fialová. Balení 30 g.

83 Kč
276.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva citronová žlutá 28g 0271

Citronově žlutá gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

70 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.