Loading...

 

Registrujte se do našeho věrnostního programu a nakupujte se slevou až 15 % 


Happy Sprinkles

screenshot_2021-05-05-happy-sprinkles-vyhledavani-google.png

Happy Sprinkles je mladá, rostoucí společnost z Hamburku, která si dává za cíl šířit radost po celém světě lahodnými, třpytivými, jasnými a barevnými jedlými postřiky a zdobením. Společnost vznikla v roce 2018 na popud nedostatku zajímavého a barevného zdobení na dorty v Německu. Značka si klade za cíl udělat vaše pečení zábavnější a barevnější. Nabídka zahrnuje celou škálu zdobení, jako jsou tyčinky, hvězdičky, třpytky, velikonoční a vánoční dekorace a mnoho dalšího.


Počet produktů: 41

Zdobení ledová královna 90g 0602

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

208 Kč
231.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení fotbal 90g 0651

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

225 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení sladká mořská panna 90g

Cukrové zdobení mořská panna. Balení 90 g.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení štastný navěky 90g

Slyšte zvonit svatební zvony - oblečené v bílém s kyticí květin, které se chystají projít uličkou.

226 Kč
251.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení oslava 90g 0626

Perfektní pro každou příležitost

220 Kč
244.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení vícebaravné mini perličky - máček 90g 0015 - Happy Sprinkles

Mini Perličky

124 Kč
137.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení cukrová vata 90g

Cukrové zdobení cukrová vata. Balení 90 g.

226 Kč
251.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení kosmická galaxie 90g

Cukrové zdobení kosmická galaxie. Balení 90 g.

213 Kč
236.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení but first, unicorns 90g

Zdobení but first, unicorn. Balení 90 g.

225 Kč
250 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Zdobení princezny deník 90g


229 Kč
254.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení choco kuličky XL, bubble gum 160g

Zdobení choco kuličky XL, příchuť bubble gum. Balení 160 g.

341 Kč
213.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení jurassic party 90g

Zdobení Jurassic party. Balení 90 g.

216 Kč
240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení ozdobný čoko dragées 80g

Jemně modrá smíchaná s lesklou modrou a stříbrnou.

213 Kč
266.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení world of magic 90g - Happy Sprinkles

Zdobení world of magic od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

235 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení red nose 90g

Mix vánočního sypání Red nose od Happy sprinkles. Balení 90 g.

217 Kč
241.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení modré čoko kuličky XXL 130g

Jedna barva, jedna láska - čisté štěstí.

328 Kč
252.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení choco kuličky XXL, gold 130g

Zdobení choco kuličky XXL, zlaté. Balení 130 g.

341 Kč
262.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení stříbrná exploze 190g 2303

Malé trojúhelníky, čtverce a tyčinky

320 Kč
168.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení be mine 90g

Zdobení Be mine od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

216 Kč
240 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení pastelové tyčinky 90g

Cukrové zdobení ve tvaru tyčinek v různých pastelových barvách. V balení 90 g.

216 Kč
240 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Zdobení koblihy 90g

Cukrové zdobení koblihy. Balení 90 g.

230 Kč
255.6 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Zdobení ice cream 90g

Zdobení ice cream Happy Sprinkles. Balení 90 g.

224 Kč
248.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení stříbrné perličky středně velké 90g

Jedna barva, jedna láska - čisté štěstí.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení It's cold outside 90g

Zdobení It's cold outside. V balení 90 g.

219 Kč
243.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení citron 90g 0646

Cukrové zdobení citron ozdobí nejen dort, ale i cupcakes či pohár. Balení 90 g.

216 Kč
240 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Akce
Wonderful christmas time 90g

Wonderful christmas time 90g

Wonderful christmas time cukrové zdobení. Balení 90 g.

176 Kč
195.6 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Zdobení Champagne shower 90g

Cukrové zdobení Champagne shower od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

212 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Zdobení jedlá zelená tráva 30g

Zdobení jedlá zelená tráva Happy Sprinkles. Balení 30 g.

179 Kč

Skladem > 10 ks
Akce
- 38%
Zdobení zlatá exploze 190g

Zdobení zlatá exploze 190g

Cukrové zdobení zlatá exploze. Balení 190 g.

207 Kč
108.9 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy
Akce
Zdobení jedlá růžová tráva 50g

Zdobení jedlá růžová tráva 50g

Jedlá tráva růžová od Happy Sprinkles. Balení 50 g.

174 Kč
348 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení choco kuličky XXL 130g 2325

Zdobení chco kuličky XXL, balení 130 g.

328 Kč
252.3 Kč / 100g

Není skladem

Zdobení jedlá zelená tráva 50g

Zdobení v podobě jedlé trávy. Ideální na Velikonoce. Balení 50 g.

261 Kč
522 Kč / 100g

Není skladem

Silikonová forma srdce Diamond Hearts

Silikonová forma srdce Diamond Hearts.

264 Kč

Není skladem

Zdobení christmas eve 90g

Zdobení christmas eve. Balení 90 g.

229 Kč
254.4 Kč / 100g

Není skladem

Christmas morning 90g

Christmas morning cukrové zdobení. Balení 90 g.

221 Kč
245.6 Kč / 100g

Není skladem

Zdobení netopýři 90g

Cukrové zdobení netopýři. Balení 90 g.

231 Kč
256.7 Kč / 100g

Není skladem