Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Toto zdobení můžete použít k dokončení plněného dortu, muffinu, zákusku nebo zmrzliny. Složení: cukr, škrob (pšeničný, kukuřičný, bramborový, rýžový), mouka (pšeničná, rýžová), pšeničné otruby, rostlinné oleje (řepkový, plně hydrogenovaný řepkový, kokosový), glukózový sirup, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, barviva (E160b, E174), přírodní vanilkové aroma, povrchově upravující látky (E901, E903, E904), zahušťovadlo (E414), emulgátory (slunečnicový, sójový), E473), želatina (hovězí), protispékavé látky (E470b). , E553b). Může obsahovat stopy ořechů. Skladujte na chladném a suchém místě. Energie/Energie: 1759 kJ (415 kcal); Tuk/Fett: 4,7 g, z toho nasycené/rezervní tuky 2,7 ??g; Sacharidy/kolhydrát: 91,3 g, z toho cukr/varav sockerarter 82,4 g; Protein/Protein: 1,5 g; Sůl: 0,1 g

Výrobní společnost
Happy Sprinkles GmbH
Stresemannallee 88 Hamburk 22529
info@happysprinkles.com
www.happysprinkles.com

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení mix
Cukrové zdobení mix Happy sprinkles
Výrobce Happy Sprinkles
EAN 4252022406612
Kód produktu 1661

Recenze

Moc hezke
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602

Zdobení ledová královna 90g 0602

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651

Zdobení fotbal 90g 0651

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

228 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení world of magic 90g - Happy Sprinkles

Zdobení world of magic od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

235 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení sladká mořská panna 90g

Cukrové zdobení mořská panna. Balení 90 g.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks