Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Auta - cars
Jedlý papír pro kluky
Cars
Jedlý papír
Výrobce Magic
EAN 2700001257691
Kód produktu pic900052

Recenze

Krásné barvy, syté, moc hezké????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks