Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír
Jedlý papír profese
Jedlý papír hasiči
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic900057

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Další zboží s tématem hasiči

Ubrus na stůl Hasič Sam 120x180cm

Omyvatelný ubrus na stůl Hasič Sam především ochrání stůl před ušpiněním při stolování doma i na tera

93 Kč

Skladem poslední 1 kus

Jedlý papír hasič u požáru 19,5 cm - Pictu Hap

Proměň obyčejný dort v překvapení, které oslavenci rozzáří oči. Jedlý papír s motivem hasič u požáru

95 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír hasič a hasičský vůz 19,5cm


94 Kč

Skladem > 10 ks

Plastový ubrus hasiči 180x120cm

Plastový ubrus hasiči. Rozměry 180 x 120 cm.

72 Kč

Skladem > 10 ks

Papírový ubrus na stůl 180x120cm hasič Sam

Papírový ubrus na stůl s motivem Hasič Sam. Rozměry 180 x 120 cm.

83 Kč

Skladem poslední 1 kus

Jedlý papír hasič v noci 19,5 cm - Pictu Hap

Dodej narozeninovému dortu téma, které hosté poznají na první pohled. Jedlý papír s motivem hasič v n

95 Kč

Skladem > 10 ks