Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Jedlý papír Jake a piráti 19,5 cm

Když potřebuješ efektní dekoraci bez složitého modelování, jedlý obrázek udělá hlavní práci za tebe. Jedlý papír s motivem Jake a piráti ti pomůže vytvořit výraznou dekoraci rychle a bez složitého zdobení.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

95 Kč
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Když potřebuješ efektní dekoraci bez složitého modelování, jedlý obrázek udělá hlavní práci za tebe. Jedlý papír s motivem Jake a piráti přenese oblíbené téma přímo na dort a vytvoří čistý, barevný střed celé dekorace. Hodí se na narozeniny, tematickou oslavu i jako rychlá pomoc ve chvíli, kdy chceš působivý výsledek bez hodin ručního modelování. Motiv můžeš doplnit krémem, posypem, zápichy nebo barevně sladěnými ozdobami a snadno tak vytvořit dort, který bude působit promyšleně od prvního pohledu.

Jedlý papír je o průměru 19,5 cm. Kruhový formát je připravený pro dort podobného průměru; podle potřeby jej můžeš opatrně zastřihnout čistými suchými nůžkami. Nejlépe vynikne na rovném a hladkém povrchu. Na rubovou stranu nanes tenkou rovnoměrnou vrstvu gelu na jedlý papír, přilož obrázek na dort a jemně jej uhlaď od středu ke krajům. Tenká vrstva gelu na lícové straně pomůže zvýraznit barvy a chránit obrázek před vlhkostí. Dekoraci nepokládej přímo na mokré ovoce ani na velmi vlhký krém; pro nejlepší výsledek ji aplikuj krátce před podáváním.

Výhody:
• výrazný motiv Jake a piráti pro snadno sladěnou tematickou oslavu
• jedlá dekorace, která šetří čas při zdobení
• kruhový průměr 19,5 cm vhodný na běžný narozeninový dort
• jednoduchá aplikace pomocí gelu na jedlý papír
• možnost doplnit krémem, posypem nebo dalšími cukrářskými dekoracemi

Vyber motiv, který oslavence vystihuje, a dopřej mu dort, který bude osobní, hravý a připravený zazářit na fotografiích.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9001730_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks