Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů 19,5cm

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem K-pop Lovkyně démonů ti pomůže vytvořit výraznou dekoraci rychle a bez složitého zdobení.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

98 Kč
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem K-pop Lovkyně démonů přenese oblíbené téma přímo na dort a vytvoří čistý, barevný střed celé dekorace. Hodí se na narozeniny, tematickou oslavu i jako rychlá pomoc ve chvíli, kdy chceš působivý výsledek bez hodin ručního modelování. Motiv můžeš doplnit krémem, posypem, zápichy nebo barevně sladěnými ozdobami a snadno tak vytvořit dort, který bude působit promyšleně od prvního pohledu.

Jedlý papír je o průměru 19,5 cm. Kruhový formát je připravený pro dort podobného průměru; podle potřeby jej můžeš opatrně zastřihnout čistými suchými nůžkami. Nejlépe vynikne na rovném a hladkém povrchu. Na rubovou stranu nanes tenkou rovnoměrnou vrstvu gelu na jedlý papír, přilož obrázek na dort a jemně jej uhlaď od středu ke krajům. Tenká vrstva gelu na lícové straně pomůže zvýraznit barvy a chránit obrázek před vlhkostí. Dekoraci nepokládej přímo na mokré ovoce ani na velmi vlhký krém; pro nejlepší výsledek ji aplikuj krátce před podáváním.

Výhody:
• výrazný motiv K-pop Lovkyně démonů pro snadno sladěnou tematickou oslavu
• jedlá dekorace, která šetří čas při zdobení
• kruhový průměr 19,5 cm vhodný na běžný narozeninový dort
• jednoduchá aplikace pomocí gelu na jedlý papír
• možnost doplnit krémem, posypem nebo dalšími cukrářskými dekoracemi

Vyber motiv, který oslavence vystihuje, a dopřej mu dort, který bude osobní, hravý a připravený zazářit na fotografiích.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír K pop Lovkyně démonů
Jedlý papír
K-pop Lovkyně démonů
Výrobce Magic
EAN 2700001306153
Kód produktu pic9001816_kruh

Recenze

100 %
Super
100 %
Vypadá skvěle a bude se mu líbit.
Spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další produkty z kolekce Lovkyně démonů

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů anime 19,5cm

Jedlý papír s motivem K-pop Lovkyně démonů promění tvůj dort v show-stopper, který nadchne všechny fa

101 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů anime 19,5cm

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem K-pop

101 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové kelímky Kpop Lovkyně démonů 8ks - Procos

Dodej oslavě pořádnou dávku K-Pop energie s papírovými kelímky Lovkyně démonů, které stylově dopln

79 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů 19,5cm

Když potřebuješ efektní dekoraci bez složitého modelování, jedlý obrázek udělá hlavní práci za tebe.

98 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů 19,5cm

Dodej narozeninovému dortu téma, které hosté poznají na první pohled. Jedlý papír s motivem K-pop Lov

98 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů Mira, Rumi a Zoey - nudle 19,5cm - Pictu Hap

Dodej narozeninovému dortu téma, které hosté poznají na první pohled. Jedlý papír s motivem K-pop Lov

101 Kč

Skladem > 10 ks