Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír
Jedlý papír Stitch
Stitch
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000549_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další zboží s tématem Stitch

Jedlý papír Stitch a barvičky 19,5cm

Proměň obyčejný dort v překvapení, které oslavenci rozzáří oči. Jedlý papír s motivem Stitch a barvič

98 Kč

Skladem > 10 ks

Bullyland figurka Stitch Angel

Detailně zpracovaná ručně malovaná figurka od renomované značky BULLYLAND potěší děti i sběratele.

227 Kč

Skladem > 10 ks

Fondánový papír předvyražený na cupcake Lilo a Stitch

Fondánový papír předvyražený na cupcakes Lilo a Stitch.

125 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Zápich do dortu Lilo a Stitch, 16 ks

Zápich do dortu Lilo a Stitch. V balení 16 ks.

69 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Stitch s květinami v pozadí 19,5 cm

Roztomilý Stitch obklopený květinami vnese do oslavy hravost a tropickou atmosféru.

92 Kč

Skladem > 10 ks

Papírový talíř na párty Stitch 19,5 cm 8ks - Procos

Papírové talířky Stitch & Angel 20 cm rozzáří dětskou oslavu hravým Disney mo

83 Kč

Skladem > 10 ks