Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír pro holky
Jedlý papír jednorožec - Unicorn
Jedlý papír
Výrobce PICTURE
Kód produktu pic011

Recenze

Perfektní
100 %
Ještě nepoužito, ale vypadá dobře a přišlo krásně zabalené. Rychlé dodání.
100 %
Krásné barvy.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Papírové ubrousky Unicorn 10ks 16x16cm

Papírové ubrousky unicorn. Rozměr 33 x 33 cm, v balení 10 ks.

44 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrová dekorace jednorožec a duha 8ks

Cukrový jednorožec a duha v jednom balení.

102 Kč

Skladem > 10 ks

Párty dekorace k zavěšení Unicorn 61cm

Party dekorace v podobě závěsných spirál s jednorožci. Velikost 61 cm.

105 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrová figurka duha a obláčky

Cukrový zápich duha s mraky.

359 Kč
491.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Papírový kelímek 266ml 6ks unicorn

Papírový kelímek o objemu 266 ml s motivem Jednorožci. Balení 6 ks.

62 Kč

Skladem poslední 1 kus

Cukrové zdobení jednorožec 13x10mm, 25g

Cukrové zdobení - jednorožec. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem poslední 2 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks