Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír
SpangeBob
Jedlý papír Sponge Bob
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9001365_kruh

Recenze

Obdržela jsem místo jedlého papíru 3x gelovou barvu zelený list 28g-Wilton od Verde Hoja, kterou jsem si neobjednala. Budu Vám zasílat zpět.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty SpongeBob

Figurka na dort hvězdice Patrick 5,5x4,5cm z kokosové hmoty

Figurka na dort hvězdice Patrick. Vyroben z kokosové hmoty. Rozměry 5,5 x 4,5 cm.

45 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Spange Bob 5cm z kokosové hmoty

Figurka na dort Sponge Bob. Vyroben z kokosové hmoty. Výška 5 cm.

55 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Marcipánová figurka spongebob, 38g 4x5cm - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Sponge Bob, 38 g.

90 Kč
236.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Sponge Bob 19,5 cm


92 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Spongebob veselý Patrik 19,5 cm


94 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Spongebob Sépiák 19,5 cm


94 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks