Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jedlý papír k jednoduchému a rychlému dekorování dortů. Jedná se o bezlepkový výrobek. Na jeho výrobu jsou použity kvalitní suroviny a potravinářské barvy. Tisk je prováděn ve speciální potravinářské tiskárně. Jedlý dort umožní ozdobení dortu či jiných dezertů. Pokládá se na hotový dort, jehož vrchní díl můžete potřít tenkou vrstvou máslového krému či fixačního jedlého gelu. Papír položte na tuto vrstvu, uhlaďte a potřete opět gelem. Bude lépe držet a rozjasní se jeho barvy. Přikládejte jej na dort minimálně tři hodiny před konzumací, aby byl při servírování dortu měkký. Tento jedlý papír je potištěn motivem tlapkové patroly. Průměr 20 cm.

Složení: Olivový olej, Voda, Bramborový škrob
Barviva: E102, E110, E122, E133, E151
Zahušťovadlo: maltodextrin

Složení produktu

Olivový olej, voda, bramborový škrob, barviva: E102, E110, E122, E133, E151, zahušťovadlo: maltodextrin

Země původu

Španělsko

Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Recenze

Velmi rychlé dodání, velká spokojenost.
60 %
Pri naneseni lepidla se barvy trochu rozpiji
Úžasná pomůcka pro domácí výrobu. ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Paw patrol

Papírové kelímky 250ml 6ks Paw patrol

Papírové kelímky s motivem Paw patroll. Objem 250 ml. V balení 6 ks.

34 Kč

Skladem > 10 ks

Perníčková omalovánka Chase 25g

Perníčková omalovánka Chase. Balení 25 g.

38 Kč
152 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Tlapky hnědé (2ks) 50g

Doplň dort o roztomilý detail – růžové cukrové tlapky jsou ideální dekorací pro dorty s motivem pejsk

65 Kč
130 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Svíčky na dort Paw Patrol 3cm 5ks

Set kulatých svíček na dort s motivem Paw Patrol. Rozměry: 3 cm. Balení 5 ks.

86 Kč

Skladem > 5 ks

Pozvánka na narozeninovou oslavu 8ks Paw Patrol

Pozvat své kamarády mohou vaše děti prostřednictvím papírových pozvánek s motivem Paw Patrol. V balen

92 Kč

Skladem > 5 ks

Pozvánka na narozeniny 6ks + 6 ks obálek Paw patrol

Pozvánka na narozeniny Paw patrol. V balení 6 ks + 6 ks obálek.

54 Kč

Skladem > 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks