Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír
Jedlý papír jednorožec - Unicorn
Jedlý papír pro holky
Výrobce PICTURE
Kód produktu pic083

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Cukrová dekorace jednorožec a duha 8ks

Cukrový jednorožec a duha v jednom balení.

102 Kč

Skladem > 10 ks

Silikonová formička unicorn 5cm

Silikonová formička ve tvaru jednorožce. Velikost 5 cm.

80 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení jednorožec 70g - FunCakes

Cukrové zdobení jednorožec. Balen 70 g.

135 Kč
192.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Fóliový balónek unicorn

Foliový balonek Unicorn

105 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Papírové ubrousky 33x33cm 10ks Unicorn

Papírové ubrousky Unicorn.V balení 10 ks. Rozměry 33 x 33 cm.

57 Kč

Skladem > 5 ks

Ubrus duhové stříbrný 274x137cm

Ubrus stříbrný s duhovými odlesky. Rozměry 274 x 137 cm.

81 Kč

Skladem > 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks