Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Kakao

Kakao se vyrábí ze semen kakaovníku, které byly rozdrceny na prášek. Jedná se o strom rostoucí v Jižní Americe a Střední Americe. Jeho cenné vlastnosti již ocenili Aztékové a Mayové. Kakaové boby mají mnoho cenných živin - vitamíny a minerály včetně draslík, hořčík, vápník, fosfor a železo. Obsahují také polyfenoly a antioxidanty, které jsou pro lidské tělo nesmírně důležité. Nejvýživnější hodnoty jsou obsaženy v surových kakaových bobech, které jsou podrobeny pouze sušení. Kakaový prášek známý spotřebitelům se získává vystavením zrn vysokým teplotám, které do určité míry ničí určité vitamíny a živiny. Podle vědců konzumace kakaa zlepšuje paměť. Flavonoly, Obsahuje organické sloučeniny s antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi, které jsou za to pravděpodobně zodpovědné. Bylo také prokázáno, že kakao může chránit tělo před rakovinou, srdečními chorobami a cukrovkou. Flavonové sloučeniny jsou silné antioxidanty, které snižují srážení krve a chrání před aterosklerózou. Kakao obsahuje dále teobromin - purinový alkaloid, který pozitivně ovlivňuje lidský nervový systém. Má stimulační účinek na tělo a také zrychluje srdce, rozšiřuje krevní cévy, snižuje krevní tlak. Teobromin byl dříve používán v medicíně a používali jej jako diuretikum. Je to látka podporující léčbu bronchiálního astmatu, protože bylo prokázáno, že má antitusický účinek. Kakao má uklidňující a účinek. Obsahuje tryptofan, jehož transformace je zdrojem serotoninu, tzv "hormonu štěstí". U nás si můžete koupit mimo jiné vysoce kvalitní kakaový prášek. Použít jej můžete na pečení, přípravu krémů i zdobení moučníků. V nabídce najdete kakao různých značek i v rozličných gramážích.


Počet produktů: 12
Bestseller
Dr. Oetker Černé kakao (70 g) DO0101 dortis

Dr. Oetker Černé kakao (70 g) DO0101 dortis

Limitovaná vánoční edice Černé kakao Dr .

91 Kč
130 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Happycao nt nevlhnoucí kakao 1kg

Nevlhnoucí kakao od Irca. Balení 1 kg.

795 Kč
79.5 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr .

84 Kč
84 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kakao na pečení 150g

Kakao na pečení. Hmotnost 150 g. Obsahuje 22% kakaového másla.

164 Kč
109.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
De Zaan Kakao (1 kg) 50211 dortis

De Zaan Kakao (1 kg) 50211 dortis

De Zaan Kakao Rich Terracotta. Balení 1 kg.

887 Kč
88.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dr. Oetker Přírodní kakao (70 g)

Přírodní kakao Dr.

123 Kč
123 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Callebaut Selection - Zestina Plein Arôme kakaový prášek - 1kg

Prémiový kakaový prášek Callebaut Zestina Plein Arôme 1 kg přináší intenzivní čokoládovou chuť, tm

732 Kč
73.2 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Blanxart Kakaový prášek 22/24% (1 kg)

Složení: kakaový prášek, regulátor kyselosti uhličitan draselný Tučnost 22 - 24% Kakao má v

883 Kč
88.3 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Kousky kakaových bobů 100g

Kakaové boby drcené 100 g dodají dezertům čistou kakaovou chuť, jemnou hořkost a krásný křupavý efekt

128 Kč
128 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Bio Kakao 125g

Bio Kakao 125g

Bio kakao. Balení 125 g.

93 Kč
74.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Hořký alkalizovaný kakaový přášek 1kg

Prémiové alkalizované kakao Master Martini Ariba 22/24 s intenzivní barvou a plnou čokoládovou chutí

530 Kč
53 Kč / 100g

Není skladem

Kakaový prášek Barry Callebaut Cacao Barry Plein Arome 1kg - Callebaut

Kakaový prášek Barry Callebaut Plein Arome. Balení 1 kg.

772 Kč
77.2 Kč / 100g

Není skladem

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.