Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Garant doporučuje :

Hlavní výhody produktu

  • Kvalitní posyp
  • Nepouští barvu
  • V ČR málo 3D zdobení


Makronka vlevo
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

PME Sprinkle Charms Bows Pastel 25g je slavnostní posypová směs s mašlemi v jemných pastelových odstínech a jemným perleťovým leskem. S 25 gramy v balení máte dostatek množství na to, abyste několika výtvorům dodali barevný vzhled. Posypte těmito pastelovými mašlemi cupcakes, koblihy, dezerty nebo zmrzlinu pro slavnostní efekt. Také dodají krásný detail a extra texturu dortu s máslovým krémem. Zkombinujte je s dalšími velikonočními dekoracemi pro tematický vzhled nebo je použijte jako dekoraci na sušenky a pamlsky.
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Jedlé ozdoby s motivy
Cukrové 3D zdobení na cupcakes
Výrobce PME
EAN 5056844801834
Kód produktu skb1034

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení sedmikráska 12mm, 25g

Cukrové zdobení - sedmikráska. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Disco Cowgirl 25g

Cukrové zdobení Disco Cowgirl. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení víla/princezna 25g

Cukrové zdobení víla/princezna. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Zdobení Dinosauři zelené 80g

Vydej se do světa dinosaurů i při pečení – zelené cukrové zdobení s dinosauřími motivy dodá dortům

90 Kč
112.5 Kč / 100g

Skladem 4 ks