Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 906 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
macourkova5
★ ★ ★ ★ ★
smetanovajana4
+ Široký výběr, rychle dodání.
★ ★ ★ ★ ★
fenzlova.marcela
+ Velký výběr, rychlost dodání
− Nic

Bílé, suché oplatky vyrobené z nejlepších surovin. Používají se na domácí pečení, jsou křupavé a drobivé. Vyznačují se především vysokou kvalitou, jemnou chutí, svěžestí a zlatavou barvou. Jsou ideální pro přímou konzumaci i jako doplněk do zmrzliny a dezertů. Tyto tenké oplatky umožňují amatérským i profesionálním pekařům posunout své výtvory na další úroveň. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka do pekárny, tyto oplatky jsou přesně pro vás. Oplatky na pečení byly speciálně vyvinuty tak, aby snadno odolaly vysokým teplotám v troubě a zároveň si zachovaly svůj tvar a strukturu. Díky tomu jsou mimořádně spolehlivým základem pro širokou škálu dortů a náplní. Použití přírodních, ekologicky pěstovaných surovin je patrné nejen na kvalitě, ale i na jedinečné chuti.

Hmotnost

Balení obsahuje: 40 mg

Složení produktu

pšeničná mouka, škrob.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1524 kJ
Energetická hodnota kcal 364,2 kcal
Tuky 0,9 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 78 g
    - z toho cukry 1,3 g
Bílkoviny 9 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,01 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametry

Kategorie: Ostatní jedlý sortiment
Výrobce Cake Masters
EAN 4000266410403
Kód produktu 18886

Recenze

Perfektní pro rychlé pohoštění — vhodné na sladké i slané. Doporučuji.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dr. Oetker Jedlá soda (15 g) DO0007 dortis

Jedlá soda Dr .

7 Kč
46.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker 100% vaječné bílky

100 % sušené vaječné bílky od Dr. Oetker. Balení 15 g.

57 Kč
380 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Piškoty tradiční Opavia 220g

Piškoty tradiční Opavia 220g

Tradiční piškoty Opavia 220 g s vysokým obsahem vajec využiješ na vosí hnízda, ne

56 Kč
25.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Veganská náhražka celých vajec 28g

Veganská náhražka celých vajec 28g

Veganská náhražka celých vajec. Balení 28 g.

19 Kč
67.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks