Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Hmota Odense se hodí převážně na potahování dortů. Můžete ji použít ale také na modelování drobnějších ozdob. Hmota má krásnou bílou barvu a chutná po mandlích. Balení obsahuje 1000 g hmoty. Hmota vystačí na potažení cca jednoho dortu o průměru 26-28 cm. Hmotu můžete také barvit gelovými barvami.


Níže uvádíme postup pro zpracování potahovací/modelovací hmoty:

1) Hmotu je potřeba vždy vyjmout z obalu. Zjištění tuhosti stiskem zabaleného sáčku s potahovací hmotou, bohužel není dostačující. Všechny hmoty v obalu působí "ztvrdle".

2) Samotnou hmotu je potřeba zpracovat v rukou hnětením. Podle značky/výrobce konkrétní hmoty se liší i doba hnětení potřebná pro změknutí hmoty. Uvedeme 2 příklady:

- Hmota značky Kelmy - je velmi poddajná hmota, postačí hnětení v řádu desítek vteřin (cca do 1 minuty).

- Hmota značky SmartFlex - je velmi tuhá hmota, je potřeba hníst cca 20 - 25 minut.

- Ostatní hmoty se obvykle pohybují mezi dvěma výše uvedenými

3) Důrazně upozorňujeme, že NENÍ MOŽNÉ pro změknutí hmoty použít vodu, rozehřát ve vodní lázni či v mikrovlnné troubě. Použitím jakéhokoliv z těchto uvedených prostředků dojde ke zničení hmoty!



 

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový), voda, stabilizátory E422, E415 a E466, emulgátor E472c, barvivo E171, aroma, konzervant E202. Může obsahovat stopy mandlí.

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1654 kJ
Energetická hodnota kcal 395,2 kcal
Tuky 3,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 88 g
    - z toho cukry 78 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0,01 g

Země původu

Dánsko

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Odense Marcipan A/S
Toldbodgade 9-19 Odense C DK-5000
odense-marcipan@odense-marcipan.dk
www.odense-marcipan.dk

Technické parametry

Kategorie: Potahovací hmota - fondán
Potahovací hmota 1 kg
Bílá potahovací hmota
Výrobce Odense
EAN 5709521050765
Kód produktu 000326

Recenze

Rychlé vyřízení objednávky, rychle dodání. Jsem maximálně spokojená. Děkuji a ráda doporučuji.
100 %
Hmota zvladla udrzet 3patrovy dort 2 hodiny v aute v celku :) Dobre se s ni pracuje
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potahovací hmota 1 Kg - různé barvy

Potahovací hmota vhodná i na modelování v mnoha barevných odstínech.

od 206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem

Potahovací hmota K2 na dorty 1kg

Potahovací hmota K2 bílá 1 kg je oblíbený fondán s jemným mandlovým aroma, který krásně potáhne dort

179 Kč
17.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg

Fondán na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg je hebká, pružná a krásně bílá potahovací a modelovací

259 Kč
25.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0280 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

259 Kč
25.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks