Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

Potahovací hmota se neláme a při válení se nelepí. Je vhodná i pro začátečníky. Můžete s ní modelovat i drobné jedlé dekorace.Hmota má příjemnou jemně vanilkovou příchuť. Může obsahovat stopy vajec, mléka a oříšků.

Složení produktu

cukr, glukozový sirup, rostlinné oleje a tuky (palmový, bavlníkový, světlicový, slunečnicový, bambucké máslo, máslo illipe), voda, kukuřičný škrob, zahušťovadla (E466, E407, E412), zvlhčující látka: E422, modifikovaný škrob, kyselina citronová, aroma,

Další informace

Barva oranžová
Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Výrobce Silikomart

Recenze

100 %
skvělá hmota dort se povedl!
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potahovací hmota 1 Kg - různé barvy

Potahovací hmota vhodná i na modelování v mnoha barevných odstínech.

od 206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem

Potahovací hmota 250 g - různé barvy

Dokonale hladká potahovací hmota v mnoha barevných odstínech

od 60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem

Potahovací hmota K2 na dorty 1kg

Potahovací hmota K2 bílá 1 kg je oblíbený fondán s jemným mandlovým aroma, který krásně potáhne dort

179 Kč
17.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Fondán na dort Smartflex Velvet vanilkový 250 g

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

85 Kč
28.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks