Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Růžové potravinářské barvivo

Růžové potravinářské barvivo je ideální pro jemné pastelové dezerty i výrazné cukrářské dekorace. Pomocí růžové barvy můžete obarvit krémy, fondán, modelovací hmoty, polevy, těsta, makronky, cupcakes, pusinky nebo cukrové dekorace a vytvořit odstíny od velmi světlé pudrové růžové až po sytou růžovou nebo výraznou fuchsiovou.

V nabídce mohou být růžové potravinářské barvy v různých formách – gelové, pastové, tekuté, práškové i tukové. Jednotlivé druhy se liší koncentrací i způsobem použití, proto je vhodné vybírat barvivo podle toho, zda chcete barvit krém, fondán, těsto, čokoládu nebo pouze stínovat povrch hotových dekorací.


Počet produktů: 70

Gelová barva tuba (Pink) růžová 20 g

Růžová gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

68 Kč
340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva TMAVĚ RŮŽOVÁ 28g

Tmavě růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva RŮŽOVÁ 28g

Růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

72 Kč
257.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Růžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E124)Obsah čistého barviva: 4,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Pink) růžová 35 g

Růžová gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva růžová 30g extra barvící

Gelová barva růžová, extra barvící. Balení 30 g.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Barva gelová potravinářská růžová 10g

Gelová barva od Dr. Oetkera. Růžová barva. Balení 10 g.

72 Kč
720 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva Fractal - Bubble Gum Pink (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

126 Kč
420 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná růžová


207 Kč
1035 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

121 Kč
8066.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Barva do tuků 15g růžová

Růžové tekuté barvivo rozpustné v tucích. 15 g v lahvičce.

125 Kč
833.3 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Růžová, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

125 Kč
500 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva růžová 30g

Gelová barva odstín růžová. Balení 30 g.

80 Kč
266.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva růžová BIO 25g

Gelová barva růžová BIO 25g

BIO gelová barva růžová RUF. Balení 25 g.

74 Kč
296 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Světle růžová - 25 g


116 Kč
464 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - světle růžová, 25g

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva světle růžová, balení 25g.

120 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Růžová - 25 g


115 Kč
460 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Koncentrovaná barva RD ProGel® - malinová, 25g

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva malinová, balení 25g.

136 Kč
544 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Coral Pink (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

127 Kč
423.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Flamingo (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

127 Kč
423.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Iced Pink

Prachová barva Iced pink od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

93 Kč
516.7 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná tmavě růžová


198 Kč
990 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Magenta (3,5 g) 6188 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

134 Kč
3828.6 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Gelová barva světle růžová 28g baby pink

Světle růžová gelová barva v kelímku.

65 Kč
232.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Cherry Blossom (4 g) 5629 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

121 Kč
3025 Kč / 100g

Skladem 5 ks
Akce
Prachová barva 5g natural fuchsia

Prachová barva 5g natural fuchsia

Prachová barva natural fuchsia. Balení 5 g.

158 Kč
3160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Fuchsia) sytě růžová 35 g

Sytě růžová gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva baby pink 7ml

Jedlá prachová barva baby pink. Balení 7 ml.

75 Kč
107.1 Kč / 100ml

Není skladem

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná světle růžová


198 Kč
990 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Pastel Pink (4 g) 4865 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

132 Kč
3300 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva fuchsia 28g

Gelová barva Fuchsie v kelímku.

67 Kč
239.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná růžová


197 Kč
985 Kč / 100ml

Skladem 5 ks

Gelová barva růžová 20g

Koncentrovaná gelová barva na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst. 20 g balení.

91 Kč
455 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
PME gelová barva - sytě růžová 25g

PME gelová barva - sytě růžová 25g

Sytě růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot a polev. Hmotnost: 25g.

83 Kč
332 Kč / 100g

Skladem poslední 1 ks

Gelová barva sugarflair flamingo pink 25g

Gelová barva flamingo pink od Sugarflair. Balení 25 g.

94 Kč
376 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Jaké růžové potravinářské barvivo vybrat?

Gelové a pastové růžové potravinářské barvivo patří mezi nejuniverzálnější varianty. Díky vysoké koncentraci obvykle stačí malé množství a barva výrazně nemění konzistenci hmoty. Hodí se především do máslových krémů, fondánu, modelovacích hmot, royal icingu, polev a těst.

Tekuté růžové potravinářské barvivo se snadno dávkuje a dobře rozmíchává v řidších směsích. Využít jej můžete například do těst, polev nebo různých dezertních směsí. Pokud potřebujete dosáhnout velmi intenzivní růžové, bývá vhodnější koncentrovanější gelové nebo pastové barvivo.

Práškové růžové barvivo je vhodné také pro stínování cukrových květů, figurek a fondánových dekorací. Umožňuje vytvořit jemné barevné přechody a zvýraznit jednotlivé detaily bez přidávání tekutiny do hmoty.

Růžové barvivo do čokolády

Chcete-li vytvořit růžovou čokoládu, barevné pralinky nebo čokoládové dekorace, vybírejte barvivo určené přímo pro tukové směsi. Speciální tukové růžové potravinářské barvivo je vhodné pro čokoládu, kakaové máslo a další výrobky s vysokým podílem tuku.

Takové barvy můžete využít při výrobě pralinek, cake pops, čokoládových lízátek, barevných tabulek čokolády nebo při dekorování moderních dezertů.

Od pudrové růžové až po výraznou fuchsiovou

Růžová nabízí mimořádně široké možnosti. Malé množství barviva v bílém základu vytvoří světle růžový nebo pastelově růžový odstín, zatímco vyšší koncentrace umožňuje dosáhnout výrazné růžové, malinové nebo fuchsiové barvy.

Výsledný odstín vždy ovlivňuje také původní barva hmoty. Nejčistších pastelových tónů zpravidla dosáhnete při barvení bílého fondánu nebo velmi světlého krému.

Barvivo přidávejte postupně. U koncentrovaných cukrářských barev může i malé množství výrazně změnit výsledný odstín, a proto je jednodušší barvu postupně zesilovat než příliš tmavý odstín následně zesvětlovat.

Jak namíchat různé odstíny růžové?

Pokud nemáte přesně požadovaný odstín, můžete jednotlivé potravinářské barvy kombinovat. Růžovou lze vytvořit také přidáním velmi malého množství červeného barviva do bílého základu.

Pro teplejší růžové tóny můžete přidat nepatrné množství červené nebo oranžové. Přidáním fialové či modré naopak vytvoříte chladnější růžové až fuchsiové odstíny. Velmi malé množství hnědé nebo černé může pomoci vytvořit tlumenou starorůžovou barvu.

Při míchání tmavších odstínů přidávejte druhou barvu po opravdu malých dávkách.

Růžová barva na dorty, cupcakes a makronky

Růžové barvivo na dort se hodí pro narozeninové, svatební, romantické i dětské dezerty. Často se používá pro dorty s květinami, srdíčky, jednorožci, princeznami nebo jemnými pastelovými dekoracemi.

Růžová krásně funguje také na makronkách, cupcakes, pusinkách, donutech nebo zdobených sušenkách. Kombinací několika odstínů lze vytvořit ombré efekt, kdy barva postupně přechází od bílé přes světle růžovou až po výrazný tmavší tón.

Velmi elegantně působí růžová v kombinaci s bílou, zlatou nebo stříbrnou. Naopak spojení růžové s fialovou, tyrkysovou nebo výraznou modrou se hodí pro barevnější dětské a moderní dorty.

Při výběru konkrétního růžového potravinářského barviva vždy zkontrolujte doporučené použití výrobce, protože jednotlivé produkty se mohou lišit koncentrací, složením i vhodností pro konkrétní cukrářské techniky.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.