Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Silikonová forma na jedlou krajku sněhové vločky

Silikonová forma na jedlou krajku vám pomůže vytvořit krásnou krajku na ozdobu dorty se vzorem sněhové vločky. Krajku vyjmete z formy velmi snadno.
PRODEJ UKONČEN
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Do detailů propracovaná forma na jedlou krajku nabízí hned několik motivů. Můžete v ní připravit tři jednotlivé sněhové vločky nebo celou vločkovou ozdobu. Velmi odolný, pružný a nepřilnavý silikon je zárukou toho, že z něj jedlou krajku vyloupnete vždy neporušenou. Ozdoby z jedlé krajky můžete lepit na potažený dort nebo na perníčky s polevou. Rozměry formy: 40 x 20 cm. Pro přípravu hmoty na krajku použijte některou ze směsí na jedlou krajku z našeho eshopu.

Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Výrobce Silikomart
EAN 8051085229512
Kód produktu 64.098.00.0164
Materiál silikon
Rozměry 40 x 20 cm
Barva bílá

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Christmas morning 90g

Christmas morning cukrové zdobení. Balení 90 g.

221 Kč
245.6 Kč / 100g

Není skladem

Cukrářský košíček hvězdy 50x30mm 40ks

Cukrářský košíček hvězdy. Rozměry 50 x 30 mm. V balení 40 ks.

29 Kč

Skladem poslední 1 kus

Cukrové zdobení Vánoční sen 80g

Cukrové zdobení Vánoční sen. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Není skladem

Cukrové zdobení sněhové vločky, 12ks

Cukrové zdobení v podobě sněhových vloček. V balení 12 ks.

113 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Cesta lesem 80g

Cukrové zdobení Cesta lesem. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Není skladem

Cukrové zdobení 90g Every year od Ross Antony

Cukrové zdobení Every Year by Ross Antony. Balení 90 g.

211 Kč
234.4 Kč / 100g

Není skladem