Loading...

Cena

VýrobceDoprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Šlehačka

Šlehačka je nezbytný pomocník při pečení. V naší nabídce najdete šlehačky rostlinné, které neobsahují laktózu, i tradiční živočišné šlehačky z mléka. Některé šlehačky jsou už rovnou slazené, takže nemusíte ztrácet čas s jejich ochucováním. Neslazené šlehačky můžete dochutit dle Vaši chuti, či je přidávat do těsta. Kvalitní šlehačka, kterou u nás najdete, je zárukou, že vždy ušleháte vynikající krém či náplň do Vašich zákusků. Ušlehaná šlehačka je pevná o dobře drží tvar, je tak vhodná i na plnění do zdobících sáčků. Šlehačku můžete ochutit pomocí aroma, ochucovací pasty, či obarvit gelovou barvou.


Cena

Výrobce

Šlehačka je rostlinný nebo živočišný krém hojně využívaný v cukrářství. Kvalitní šlehačka se musí dát dobře našlehat, aby držela tvar, ale přesto byla nadýchaná. V naší nabídce najdete oba typy šlehaček, které splňují tyto náročné požadavky.

Před šleháním je nutné šlehačku dobře vychladit, jen tak budete mít jistotu, že se šlehačka vyšlehá. Nejrychleji šlehačku vyšleháte pomocí elektrického šlehače, nebo ručně metlou. Vyšlehanou šlehačku pak můžete využít jako základ na dortovou náplň, na doplnění zmrzlinových pohárů, nebo ji navršte do cukrářského sáčku a vytvářejte různé druhy zdobení dortů. Stačí zvolit tu správnou zdobící špičku. Šlehačka má bílou barvu, hodí se tak i na barvení. Přidejte kapku gelové barvy pro ještě krásnější zdobení šlehačkou.

S kvalitní šlehačkou se dá snadno vyrobit vynikající pařížská šlehačka. Stačí v ní rozpustit čokoládu a nechat vychladit v lednici. Z vychlazené hmoty pak dobře vyšleháte pevný lahodný krém.

Chuť šlehačky můžete vyzdvihnout moučkovým cukrem, případně zvolte již slazenou variantu šlehačky. Pokud chcete získat zajímavější chuť použijte ztužovač šlehačky. Vybrat si můžete z mnoha různých příchutí ztužovačů, které kromě ochucení zaručí, že vždy vyšleháte dokonale pevnou šlehačku. Jako dochucovadlo do šlehačky můžete použít i potravinářské aroma nebo ochucovací pastu. Můžete si tak připravit šlehačku, která se bude přesně hodit do Vašeho zákusku.

S lahodnou šlehačkou jednoduše nezkazíte žádný zákusek!
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev