Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Šlehačka na dort

Šlehačka je nezbytný pomocník při pečení. V naší nabídce najdete šlehačky rostlinné, které neobsahují laktózu, i tradiční živočišné šlehačky z mléka. Některé šlehačky jsou už rovnou slazené, takže nemusíte ztrácet čas s jejich ochucováním. Neslazené šlehačky můžete dochutit dle Vaši chuti, či je přidávat do těsta. Kvalitní šlehačka, kterou u nás najdete, je zárukou, že vždy ušleháte vynikající krém či náplň do Vašich zákusků. Ušlehaná šlehačka je pevná o dobře drží tvar, je tak vhodná i na plnění do zdobících sáčků. Šlehačku můžete ochutit pomocí aroma, ochucovací pasty, či obarvit gelovou barvou.


Počet produktů: 12
- 18%
Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l  - Master Martini

Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l - Master Martini

Master Gourmet 26 % neslazený rostlinný UHT krém 1 l je univerzální krém na vařen
112 Kč
92 Kč
9.2 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

RUF práškový krém k našlehání 80 g je praktická směs pro rychlou přípravu lehkého

25 Kč
31.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Šlehačka - Monna Lisa rostlinný krém ke šlehání 29 % 1 l

Monna Lisa slazený rostlinný UHT krém 29 % 1 l je stabilní krém k našlehání pro p

119 Kč
11.9 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Šlehačka - Blanca rostlinný krém ke šlehání 25 % 1 l

Blanca slazený rostlinný UHT krém 25 % 1 l je praktický krém k našlehání pro příp

121 Kč
12.1 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
- 14%
Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Šlehačka - rostlinný krém ke šlehání Rosette 25% 1l

Rosette slazený rostlinný UHT krém 1 l je praktický krém k našlehání, který vytvo
104 Kč
90 Kč
9 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Debic Šlehačka neslazená ve spreji 35% 700ml

Profesionální šlehačka ve spreji Debic 35 % bez cukru ti umožní během pár sekund

289 Kč
41.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Rostlinný krém 28% HOPLÁ (neslazený) 1l

Velmi kvalitní a chutná neslazená šlehačka

120 Kč
12 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Créme Olé příchuť slaný karamel (53 g)

Dr. Oetker Créme Olé příchuť slaný karamel

29 Kč
54.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sušený rostlinný krém SUSIPAN 1 kg - Monaco

Sušená rostlinná šlehačka Susipan. Balení 1 kg.

272 Kč
27.2 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
- 14%
Bestseller
Šlehačka -Pařížský krém ke šlehání Decor Up 1 l

Šlehačka -Pařížský krém ke šlehání Decor Up 1 l

Pařížský krém Decor Up Master Martini je sladký rostlinný UHT krém k našlehání, který vytvoří pevný,
116 Kč
100 Kč
10 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Šlehačka - Decor Up Cacao 17 % kakaový rostlinný krém ke šlehání 1 l exp.9.12.2026

Decor Up Cacao 17 % kakaový rostlinný UHT krém 1 l je slazený krém k našlehání pr

118 Kč
11.8 Kč / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Rostlinný krém 28,5% HOPLÁ (neslazená) 500ml - Monaco

Neslazená šlehačka Hoplá z rostlinného tuku, 26,7%

62 Kč
12.4 Kč / 100ml

Není skladem

Šlehačka je rostlinný nebo živočišný krém hojně využívaný v cukrářství. Kvalitní šlehačka se musí dát dobře našlehat, aby držela tvar, ale přesto byla nadýchaná. V naší nabídce najdete oba typy šlehaček, které splňují tyto náročné požadavky.

Před šleháním je nutné šlehačku dobře vychladit, jen tak budete mít jistotu, že se šlehačka vyšlehá. Nejrychleji šlehačku vyšleháte pomocí elektrického šlehače, nebo ručně metlou. Vyšlehanou šlehačku pak můžete využít jako základ na dortovou náplň, na doplnění zmrzlinových pohárů, nebo ji navršte do cukrářského sáčku a vytvářejte různé druhy zdobení dortů. Stačí zvolit tu správnou zdobící špičku. Šlehačka má bílou barvu, hodí se tak i na barvení. Přidejte kapku gelové barvy pro ještě krásnější zdobení šlehačkou.

S kvalitní šlehačkou se dá snadno vyrobit vynikající pařížská šlehačka. Stačí v ní rozpustit čokoládu a nechat vychladit v lednici. Z vychlazené hmoty pak dobře vyšleháte pevný lahodný krém.

Chuť šlehačky můžete vyzdvihnout moučkovým cukrem, případně zvolte již slazenou variantu šlehačky. Pokud chcete získat zajímavější chuť použijte ztužovač šlehačky. Vybrat si můžete z mnoha různých příchutí ztužovačů, které kromě ochucení zaručí, že vždy vyšleháte dokonale pevnou šlehačku. Jako dochucovadlo do šlehačky můžete použít i potravinářské aroma nebo ochucovací pastu. Můžete si tak připravit šlehačku, která se bude přesně hodit do Vašeho zákusku.

S lahodnou šlehačkou jednoduše nezkazíte žádný zákusek!

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.