Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Směs na výrobu zmrzliny

Zmrzlina je oblíbenou a v letní sezóně velmi oblíbenou zmrzlinou. Měkké a jemně zvlněné, milují celé rodiny. K jejich výrobě vám postačí automat a zmrzlinový prášek, který se velmi snadno připraví spojením s vodou nebo mlékem. Nejoblíbenějšími příchutěmi italské zmrzliny jsou smetana, čokoláda, vanilka a jahoda. V naší nabídce proto nechybí ani směs na výrobu zmrzliny, kterou připravíte podle návodu. Složení obsahuje sušené plnotučné mléko, sušenou smetanu bez ztužených tuků a umělých barviv.


Filtrovat produkty
Počet produktů: 9
Akce
Novinka
- 27%
Směs na čokoládovou zmrzlinu 50g

Směs na čokoládovou zmrzlinu 50g

Připrav si doma krémovou čokoládovou zmrzlinu s plnou kakaovou chutí – jednoduše, bez složitého odměř
98 Kč
72 Kč
144 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Směs na vanlikovou zmrzlinu 200g

Směs na přípravu vanilkové zmrzliny. Balení 200 g.

112 Kč
56 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Novinka
Směs na vanilkovou zmrzlinu bez cukru,bezlepková směs 200g

Směs na vanilkovou zmrzlinu bez cukru,bezlepková směs 200g

Připrav si jemnou domácí vanilkovou zmrzlinu bez cukru a bez zmrzlinovače – stačí přidat mléko a s

163 Kč
81.5 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Směs na jahodovou zmrzlinu 200g

Směs na přípravu jahodové zmrzliny. Balení 200 g.

112 Kč
56 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy
Akce
- 18%
Zmrzlinový prášek Pistáciový 50g

Zmrzlinový prášek Pistáciový 50g

Profesionální směs pro snadnou domácí přípravu lahodné pistáciové zmrzliny. Stačí přidat mléko, smeta
110 Kč
90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Směs na citrónovou zmrzlinu 200g

Směs na přípravu citronové zmrzliny. Balení 200 g.

111 Kč
55.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Novinka
Směs na zmrzlinu Bubble Gum 200g

Směs na zmrzlinu Bubble Gum 200g

Připrav si doma krémovou zmrzlinu s výraznou příchutí žvýkačky Bubble Gum – bez zmrzlinovače, jedn

114 Kč
57 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Směs na čokoládovou zmrzlinu 200g

Směs na přípravu čokoládové zmrzliny. Balení 200 g.

121 Kč
60.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 16%
Zmrzlinový prášek Vanilkový 50g

Zmrzlinový prášek Vanilkový 50g

Profesionální směs pro snadnou domácí přípravu lahodné vanilkové zmrzliny. Stačí přidat mléko, cuk
116 Kč
97 Kč
194 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.