Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Tylose prášek 100% (CMC) Fractal 50 g

Přidává se do potahovacích a modelovacích hmot, aby zůstaly tvárné a přitom pevné pro modelování

.

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

207 Kč
414 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00

Garant doporučuje :

Hlavní výhody produktu

  • přidává se do gumpasty pro pevnost – tenké plátky máku bez CMC snadno praskají
  • stačí špetka na 250 g hmoty
  • dostupný v sekci Ostatní cukrářské pomůcky
Makronka vlevo
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

Přidává se do potahovacích a modelovacích hmot, aby zůstaly tvárné a přitom pevné pro modelování. Pomáhá udržet požadovanou hustotu i po přidání tekutého barviva. Dá se použít i jako lepidlo.Použití při výrobě gumpasty: 500 g moučkového cukru, 4 lžíce vody, 1 lžíce glukózy, 1 lžička prášku Tylose. V misce rozmíchejte polovinu moučkového cukru s práškem Tylose (CMC). Vodu zahřejte a rozpusťte v ní glukózu a poté přidejte moučkový cukr s práškem CMC. Nakonec přidáváme zbytek moučkového cukru. Směs hněteme dokud nevznikne modelovací hmota.Složení: emulgátor (E466 karboxymethylcelulóza)

Hmotnost

Balení obsahuje: 50 g

Složení produktu

emulgátor (E466 karboxymethylcelulóza)

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Technické parametry

Kategorie: Pro přípravu domácí potahové hmoty a práci s hmotou
Výrobce Fractal
EAN 5999092902826
Kód produktu DR-6307

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Glycerin 200g

Přísada pro získání ideální konzistence a vzhledu potahovacích hmot

235 Kč
117.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Glukózový sirup 375g

Glukózový sirup FunCakes 375 g zabraňuje krystalizaci cukru a dodává pružnost fondánu, gumpastě či čo

158 Kč
42.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Glukózový sirup 500g

Glukózový sirup 500g

Glukózový sirup. Balení 500 g.

179 Kč
35.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Glukózový sirup 1kg

Glukózový sirup 1kg

Glukózový sirup 1 kg je cukrářská surovina, která ti pomůže udržet krémy, polevy, karamel i modelovac

204 Kč
20.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks