Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Žádná pořádná party se neobejde bez papírových ubrousků na stole. Pro děti i dospělé zvolte ubrousky s potiskem Plameňák. Tyto ubrousky mají veselý barevný potisk, oživí tak každý prostřený stůl. V balení 20 ks ubrousků, rozměry 33 x 33 cm.
Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Technické parametry

Kategorie: Papírové ubrousky
Plameňáci Flamingo
Výrobce Amscan
EAN 013051828776
Kód produktu 9903328

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématikou plameňáci a Flamingo

Plameňák a palma plastové vykrajovátko set 2 ks

Sada 2 plastových vykrajovátek - plameňák a palma.

97 Kč

Skladem > 5 ks

Vynikající marcipán 1:5 růžový 250g

Marcipán růžové barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

129 Kč
51.6 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - růžová

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení na dort - tropický motiv 60g

Zdobení na dort - téma tropical. Balení 60 g.

103 Kč
171.7 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Cukrová dekorace na dort Aloha plameňák 8ks v balení

Dekorační cukrářský set obsahuje cukrové figurky v podobě plameňáků.

96 Kč

Skladem > 5 ks
-35 %
Nafukovací balónek kulatý 91cm růžový

Nafukovací balónek kulatý 91cm růžový

Fóliový balónek růžový 91cm
84 Kč
55 Kč

Skladem > 5 ks