Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Závěsná dekorace představuje tři plameňáky, kteří jsou skvělou dekorací na oslavy narozenin, Silvestra, na nejrůznější firemní i soukromé večírky. Plameňáci udělají radost především vašim dětem. V balení 3 ks. Rozměr 49,5 cm.

Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Technické parametry

Kategorie: Párty dekorace k zavěšení
Plameňáci Flamingo
Výrobce Amscan
EAN 192937030622
Kód produktu 180236

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématikou plameňáci a Flamingo

-45 %
Girlanda Ráj plameňáků 135x15cm

Girlanda Ráj plameňáků 135x15cm

Girlanda s nápisem Ráj plameňáků. Rozměry: 135 x 15 cm.
85 Kč
47 Kč

Skladem > 10 ks

Gelová barva TMAVĚ RŮŽOVÁ 28g

Tmavě růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ubrousky plameňák 20ks 33x33cm

Sada ubrousků s motivem Plameňák. V balení 20 ks. Rozměry: 33 x 33 cm.

65 Kč

Skladem > 5 ks

Zápich do dortu plameňáci 15 - 23,5cm

Dekorace plameňáci pro rychlé a efektní dozdobení narozeninového dortu, muffinů nebo sladkého baru.

99 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobení na dort - tropický motiv 60g

Zdobení na dort - téma tropical. Balení 60 g.

103 Kč
171.7 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - růžová

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks