Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Uložit vánoční cukroví můžete do této praktické a velmi luxusní krabičky. Je vhodná i na rolády, chlebíčky, čajové pečivo, apod. Vrchní víko je s potiskem, spodní část je bílá. Vyrobeno z lepenky. Rozměry 18 x 15 x 3,7 cm.

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 2017000002192
Kód produktu DR-181504BZ

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-25 %
Cukrové perličky metalické zlaté 7mm 80g

Cukrové perličky metalické zlaté 7mm 80g

Cukrové perličky zlaté metalické, velké 7 mm. Balení 80 g.
240 Kč
179 Kč
223.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Třpytky v rozprašovači 10g zlaté

Třpytky v rozprašovači zlaté pro rychlé zdobení vašich jedlých výtvorů. Balení 10 g.

202 Kč
2020 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Krabička na cukroví skládací vánoční 22x15x5cm

Krabička na cukroví skládací s dekorem baněk. Rozměry 22 x 15 x 5 cm.

57 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Papírové košíčky na muffiny 36ks vánoční - Decora

Košíčky na muffiny s vánočními motivy. V balení 36 ks.

80 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko vánoční svíčka 6cm

Vykrajovátko cukroví z kvalitního pocínovaného plechu ve tvaru vánoční svíčky.

38 Kč
15.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks