Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Uložit vánoční cukroví můžete do této praktické a velmi luxusní krabičky. Je vhodná i na rolády, chlebíčky, čajové pečivo, apod. Vrchní víko je s potiskem, spodní část je bílá. Vyrobeno z lepenky. Rozměry 25 x 15 x 5,5 cm.

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 2017000027287
Kód produktu DR-2515055

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Krabička na cukroví dekor dřeva vánoční stůl 22x15x5cm

Zabal vánoční cukroví do praktické papírové krabice s motivem dřeva a perníčků, k

55 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové košíčky na muffiny 36ks vánoční - Decora

Košíčky na muffiny s vánočními motivy. V balení 36 ks.

80 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Popelčin sen 80g

Cukrové zdobení Popelčin sen. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení Oh deer 90g

Zdobení Oh deer. Balení 90 g.

216 Kč
240 Kč / 100g

Není skladem

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko vánoční svíčka 6cm

Vykrajovátko cukroví z kvalitního pocínovaného plechu ve tvaru vánoční svíčky.

38 Kč
15.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks