Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Základem je světlá směs smíchaná s prachem stříbra. Tato kombinace dává vzniknout krásné, elegantní variantě perleťové polevy, která je užasná na slavnostní dorty (svatby a jím podobné události). Její třpitky jsou fascinující a krásně vyniknou i v ostatních odstínech. Ideální poměr pro metalické polevy je 80 % jakékoli polevy řady Perfect glaze na 20% perleťového základu. Receptura: 1000 g směsi, 400-550 g vody. Za stálého míchání zahřejte na cca. 85°C, poté za občasného míchání zchlaďte na aplikační teplotu 34-23°C (dle velikosti výrobku a jeho promražení). Polevu okolo 34°C  rozmixujte tyčovým mixerem. Tyčový mixer do polevy vložte tak, aby u nože při vlkádání nevznikla vzduchová bublina. Aplikační teplota čerstvě uvařené polevy může být až 23°C. Je dobré sledovat konzistenci. Složení: cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, sušená syrovátka, laktóza, želatina, emulgátory (sójový lecitin a polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar, potravinářské barvivo E171, E555 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1816,6 kJ/433 kcal, tuky 15,2 g (z toho nasycené 9,58 g), sacharidy 73,71 g (z toho cukry 73,71 g), vláknina 0 g, bílkoviny 6,46 g, sůl 0,25 g

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 745114809155
Kód produktu DR-5724

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva Paletta Cold Čokoláda (250 g)

Nátěrový gel pro dekoraci cukrářských výrobků - dodává lesk a brání vysychání, na povrchu výrobku zas

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Lesní plody (250 g) 2074 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .

110 Kč
44 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Jahoda (250 g) 2075 dortis

Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena .

117 Kč
46.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks