Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Bílá plátková želatina 50g

Plátková želatina, díky které vytvoříš dokonale pevné krémy, šlehačky i želé – přesně tak, jak potřebuješ.

Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

110 Kč
220 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 906 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
macourkova5
★ ★ ★ ★ ★
smetanovajana4
+ Široký výběr, rychle dodání.
★ ★ ★ ★ ★
fenzlova.marcela
+ Velký výběr, rychlost dodání
− Nic

Bílá plátková želatina CM Basics 50 g je nepostradatelný pomocník při tvorbě krémů, šlehaček i ovocných želé. Pomůže ti dosáhnout přesně takové konzistence, jakou chceš – od jemně nadýchaných krémů až po pevné želé vrstvy na dorty.

Práce s ní je jednoduchá a spolehlivá. Stačí plátky namočit do studené vody (cca 10–20 minut), poté je vymačkat a šetrně zahřát na přibližně 40–45 °C. Následně ji smícháš s částí připravované směsi (například šlehačky nebo ovocného základu) a pak ji lehce zapracuješ do zbytku. Výsledkem je hladká, stabilní struktura bez hrudek.

Pro lehké ztužení šlehačky nebo krémů použij přibližně 7–8 plátků (14–16 g) na 1 kg šlehačky. Pokud chceš vytvořit pevné želé nebo želé vrstvu na dort (například ovocný gelový zrcadlový povrch), počítej s dávkováním cca 20 plátků (40 g) na 1 litr tekutiny.

CM Basics řada myslí i na praktičnost – minimum obalů, maximum využití. Ideální řešení pro každodenní pečení i doplnění zásob do cukrářské kuchyně.

Proč ji mít vždy po ruce:

  • přesné ztužení krémů, šlehaček i tekutin
  • univerzální použití – dorty, dezerty, želé i polevy
  • snadná příprava bez složitostí
  • spolehlivý výsledek bez hrudek
  • ideální i pro větší pečení nebo doplnění zásob

S touhle želatinou bude mít každý tvůj dezert perfektní strukturu – stačí jen správně namočit, zahřát a tvořit.

Hmotnost

Balení obsahuje: 50 g

Složení produktu

Jedlá želatina.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1510 kJ
Energetická hodnota kcal 360,8 kcal
Tuky 0,6 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bílkoviny 88 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,6 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametry

Kategorie: Želatina
Agar, želatina a pektin na tartaletky
Výrobce Cake Masters
EAN 4250712308833
Kód produktu 10883

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bestseller
Plátková želatina - čirá

Plátková želatina - čirá

Želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené pokrmy. Obs

65 Kč
325 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Plátková želatina - červená

Plátková želatina - červená

Červená želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené

58 Kč
290 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio listová želatina bílá 12ks 20g

Bio listová želatina bílá 12ks 20g

Bio plátková želatina ti pomůže vytvořit dokonale pevné krémy, dezerty i želé bez složitého odměřo

55 Kč
275 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Plátková želatina 20 g 9520 dortis

Plátková želatina 20 g 9520 dortis

Použití: Potřebný počet plátků namočíme do vlažné vody na 5 minut, poté vodu slijeme a želatinu důkla

64 Kč
320 Kč / 100g

Skladem > 10 ks