Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Jedlá prachová perleťová barva Food Colours Original Gold (2,5 g) Zlatá

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

134 Kč
5360 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem). Lze ji použít i do nápojů. Složení: E555, barvivo E172

Hmotnost

Balení obsahuje: 2,5 g

Složení produktu

E555, barvivo E172.

Země původu

Polsko

Další informace

Barva zlatá
Výrobní společnost
Food Colours Bożena Perczak S.J.
Ul. Robotnicza 14A, 97-300 Piotrków Trybunalski
office@foodcolours.pl
www.foodcolours.pl

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva stříbrná a zlatá
Zlaté a stříbrné barvy a glitry
Zlaté potravinářské barvivo
Výrobce Food Colours
EAN 5902211696995
Kód produktu DR-WS-PJ-157

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

181 Kč
2585.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

223 Kč
2230 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

259 Kč
2590 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Solar Gold

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

136 Kč
755.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks