Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír zvířata
Jedlý papír koně
Koně
Jedlý papír
Výrobce Magic
EAN 2700001249153
Kód produktu pic029

Recenze

Krásné
20 %
Barvy nebyly tak syté, jako na obrázku. Vše bylo spíše takové hnědo-šedé. Což je škoda.
100 %
jedlý papír s koněm je krásný na dort jsem ho ještě nepoužíla
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Jedlý papír bílý kůň 19,5cm


94 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír koně v podzimní přírodě 19,5 cm


92 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír kůň Spirit fialové pozadí 19,5 cm


92 Kč

Skladem > 10 ks

Forma na pečení kůň 1,8l 33cm

Forma na pečení ve tvaru koně na dětské dorty k narozeninám i jiným příležitostem. 33 cm velká.

492 Kč

Skladem poslední 1 kus

Jedlý papír bílý kůň ve sněhu 19,5 cm


92 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko houpací kůň 16cm

Vykrajovátko cukroví z kvalitního pocínovaného plechu ve tvaru houpacího koně.

168 Kč

Skladem > 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

další zboží s tématem koně

-65 %
Fóliový balónek kůň 64cm

Fóliový balónek kůň 64cm

Fóliový balónek kůň, 64 cm.
88 Kč
31 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír bílý kůň 19,5cm


94 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko 82x73mm kůň

Vykrajovátko kůň, rozměry 82 x 73 mm.

33 Kč

Není skladem

Vykrajovátko houpací kůň 16cm

Vykrajovátko cukroví z kvalitního pocínovaného plechu ve tvaru houpacího koně.

168 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír koně v podzimní přírodě 19,5 cm


92 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko kůň 7,5

Vykrajovátko ve tvaru koně pro okouzlující cukroví i sušenky.

87 Kč

Skladem > 5 ks