Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Kulaté papírové talíře jsou růžové. Můžete je kombinovat s ubrousky a ubrusy, papírovými kelímky a dalšími párty výrobky ve stejném designu. Obsahuje 8 kusů. Průměr talíře je 22,8 cm.

Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Technické parametry

Kategorie: Papírové tácky a talíře
Plameňáci Flamingo
Výrobce Amscan
EAN 194099096850
Kód produktu 55015.109

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématikou plameňáci a Flamingo

-35 %
Nafukovací balónek kulatý 91cm růžový

Nafukovací balónek kulatý 91cm růžový

Fóliový balónek růžový 91cm
84 Kč
55 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrová dekorace na dort Aloha plameňák 8ks v balení

Dekorační cukrářský set obsahuje cukrové figurky v podobě plameňáků.

96 Kč

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - růžová

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva TMAVĚ RŮŽOVÁ 28g

Tmavě růžová gelová barva pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

73 Kč
260.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Pink) růžová 35 g

Růžová gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení na dort - tropický motiv 60g

Zdobení na dort - téma tropical. Balení 60 g.

103 Kč
171.7 Kč / 100g

Skladem 5 ks