Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Pasta z vanilkových lusků 70g

bez lepku bez lepku

BAM Vanilková pasta je bez alkoholu a je vyrobena z pravého extraktu bourbonské vanilky z Madagaskaru s přidanými vanilkovými semínky, která dodají vašemu pokrmu atraktivní vzhled. Balení 70g.

Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

244 Kč
488 Kč / 100ml
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Řada špičkových produktů BAM je vhodná pro domácí pečení a přípravu cukroví. Do nabídky jsme zařadili také výbornou voňavou vanilkovou pastu s koncentrací 2,3 %. BAM Vanilková pasta (50 ml) vás okouzlí svou bohatou vanilkovou chutí, omamnou vůní a svým pravým aroma. Jedná se o pravý koncentrát bourbonské vanilky z Madagaskaru a zcela bez alkoholu. Do pasty se přidávají také semínka vanilky, aby byl vzhled vašich pokrmů ještě atraktivnější. Skvělý doplněk k vašim dortům a dezertům, jako je panna cotta, creme brulée, vaječný pudink nebo vanilková zmrzlina.  Vanilkovou pastu skladujte při teplotě mezi 15 a 20 °C, v suchu a temnu. Teplota v místnosti by nikdy neměla přesáhnout 25 °C a pasta by neměla být vystavena přímému světlu. Vyhněte se chlazení.

Objem

Balení obsahuje: 50 ml

Složení produktu

Agávový sirup, voda, Bourbon vanilkový koncentrát, vanilkové lusky, zahušťovadlo: tragantová guma

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1169 kJ
Energetická hodnota kcal 279,3 kcal
Tuky 0,17 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,05 g
Sacharidy 67,59 g
    - z toho cukry 67,19 g
Bílkoviny 0,17 g
Vláknina 1,37 g
Sůl 0,03 g

Země původu

Slovinsko

Výrobní společnost
BAM chocolate
Savska Loka 21 Kranj 4000
info@bamchocolate.com
www.bamchocolate.com

Technické parametry

Kategorie: Vanilka a přípravky z ní
Vanilková pasta
Výrobce BAM
EAN 3830069840494
Kód produktu 1689

Recenze

Super!!!
Pasta je skvělá.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Ochucovací pasta Vanilka 100g

Ochucovací pasta je ideální pro ochucení těst, krémů i zmrzliny. Balení 100 g.

160 Kč
160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bourbon vanilková pasta, 50 ml

Bourbon vanilková pasa od Funcakes. Balení 50 ml.

120 Kč
240 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Burbon pasta vanilka 75g

Burbon pasta vanilka 75g

Burbon pasta vanilka. Balení 75 g.

106 Kč
141.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pasta z vanilkových lusků 60ml

Luxusní vanilková pasta Nielsen-Massey dodá dezertům intenzivní, pravou vanilkovou chuť s viditeln

449 Kč
748.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks