Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Fondust je vodou ředitelná prášková barva je speciálně navržena k barvení potravin s velmi nízkým obsahem vody. Série vodou ředitelných práškových barev Fondust, jejíž je tato barva součástí, se vyznačuje: – Matný povrch - Rozpustné ve vodě – Silná koncentrovaná barva – 36 krásných barev v sérii – 100% jedlé - Bezlepkový – Bez laktózy – Bez arašídů a ořechů - Vhodné pro vegetariány a vegany Barvu lze použít k obarvení fondánu, marcipánu, královské polevy, máslového krému, těsta na dorty, macaronů, sladkostí, airbrush atd. Barvu NELZE použít na čokoládu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 4 g

Složení produktu

Oxid křemičitý, kukuřičný škrob, barvivo E122, E133.

Země původu

Kanada

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva fialová
Fialové potravinářské barvivo
Výrobce Roxy and Rich
EAN 752830609815
Kód produktu f4.038

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
6840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

132 Kč
8800 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

226 Kč
2260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks