Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Zvláštností práškových barev rozpustných v tucích je to, že se barevné klíny rozpouštějí v mastných potravinách - jako je čokoláda, máslový krém a sladkosti. Prášková barva se nedá rozpustit ve vodě, což znamená, že nestéká ani se neroztírá (tak snadno). Série přírodních práškových barev rozpustných v tucích, kterých je tato barva součástí, se vyznačuje: - 100% přírodní barva z rostlin (s výjimkou bílé, která je z přírodního minerálu) - Matný povrch - Okamžité barvení - Nezměněná konzistence - 100% jedlé - Bezlepkový - Bez laktózy - Vhodné pro vegetariány, vegany a košer - 11 krásných barev Barvu lze smíchat s rozpuštěnou bílou čokoládou, kakaovým máslem, máslovým krémem a všemi ostatními potravinami, které jsou mastné.

Hmotnost

Balení obsahuje: 5 g

Složení produktu

Rýžový protein, extrakt ze semen annatto (E1160b)

Země původu

Austrálie

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
6840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

132 Kč
8800 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

226 Kč
2260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks