Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter lovely rose gold

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter lovely rose gold

Metalická prachová barva. Odstín lovely rose gold. Balení 2,5 g.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

155 Kč
6200 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Řada Highlighter Dust je nezbytná pro získání autentického kovového povrchu pro vaše dekorace, přičemž je stále 100% poživatelná. Lze ji přidat do topperů, ozdob a jedlých šperků, aby jim skutečně dodala živý vzhled. Řadu Highlighter Dust lze použít k obarvení výběru různých pečicích médií včetně: fondánu/cukrové pasty, květinářské pasty, modelovací pasty a marcipánu. Prachová barva je ideální pro použití na dorty, kde vyžadujete silný kovový povrch a také zářivou barvu, která dobře kryje. Zvýrazňovač lze za sucha natřít štětcem přímo na vaše dekorace nebo smíchat s vysoce silným alkoholem, omlazovacím lihem nebo namáčecím roztokem a vytvořit barvu, kterou pak můžete natřít na vaše dekorace.Upozornění pro alergiky: Bez lepku, bez ořechů, bez laktózy, vhodné pro vegetariány a vegany. Složení: E555, E171, E172

Hmotnost

Balení obsahuje: 2,5 g

Složení produktu

E555, E171, E172

Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametry

Kategorie: Prachové barvy perleťové - metalické
Prachové barvy dle barev
Výrobce Roxy and Rich
EAN 752830707160
Kód produktu g2.011

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter bronze

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter bronze

Prachová metalická barva Bronze. Balení 2,5 g.

156 Kč
6240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

259 Kč
2590 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Gold (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks