Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Rozpustné barvivo Orchid 10g

Vodou rozpustné barvivo ORCHID dodá vašim dezertům elegantní a sofistikovaný vzhled v luxusním odstínu fialovorůžové orchideje.

Není skladem

122 Kč
1220 Kč / 100g
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Vodou rozpustné barvivo ORCHID je inspirováno jemností a půvabem orchidejí, které symbolizují eleganci a krásu. Tento sytý fialovorůžový odstín dodá vašim cukrářským výtvorům luxusní a atraktivní vzhled – ideální pro svatební dorty, slavnostní zákusky i moderní dezerty. Barvivo se dokonale rozpouští ve vodě a zajišťuje rovnoměrné probarvení bez hrudek a pruhů, a to i při malém množství.

Díky své univerzálnosti je vhodné pro barvení polev, krémů, želé, marmelád i těsta na sušenky či muffiny. Můžete ho použít i do nápojů, sirupů či limonád, kterým propůjčí jemný květinový odstín. ORCHID vyniká vysokou koncentrací a čistým tónem, díky čemuž je ekonomický a dlouhodobě efektivní.

Pokud hledáte způsob, jak svým dezertům dodat nádech luxusu a originality, barvivo ORCHID je perfektní volbou. Zaručí elegantní vzhled a profesionální výsledek, který okouzlí každého zákazníka.


Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E102, E133

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva fialová
Barvy na makronky
Fialové potravinářské barvivo
Výrobce La tarte
EAN 2700001305682
Kód produktu V-171

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

226 Kč
2260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural purple

Prachová barva 5g natural purple

Prachová barva natural purple. Balení 5 g.

158 Kč
3160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Orchid Purple (1,7 g) 4868 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

121 Kč
7117.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks