Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Rozpustné barvivo Very Perry 10g

bez lepku bez lepku

Vodou rozpustné barvivo VERY PERRY dodá dezertům moderní a elegantní fialovo-modrý odstín, který zaujme svou hloubkou a stylovým vzhledem.

Skladem poslední 3 kusy
U vás 5.10.2026

140 Kč
1400 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Vodou rozpustné barvivo VERY PERRY spojuje sofistikovanou hloubku modré s jemností fialové, čímž vytváří harmonický odstín plný elegance a originality. Tento výrazný, ale zároveň vkusný tón promění každý dort, krém či nápoj v designový skvost, který vynikne na první pohled. Ideální volba pro moderní cukráře, kteří chtějí svým výtvorům dodat výjimečný vzhled a osobitý charakter.

Díky své vysoce koncentrované vodou rozpustné formuli se barvivo snadno mísí bez vzniku hrudek či pruhů a zaručuje rovnoměrné, dlouhotrvající zabarvení i při minimálním dávkování. Je vhodné pro polevy, krémy, těsta, želé, marmelády i nápoje, kde dodá elegantní modro-fialový odstín s jemným leskem.

Barvivo VERY PERRY představuje symbol moderní harmonie a kreativity – ideální pro ty, kteří chtějí svým dezertům dodat styl, originalitu a profesionální vzhled.


Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E131, E122, E133

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva modrá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva fialová
Barvy na makronky
Fialové potravinářské barvivo
Výrobce La tarte
EAN 2700001305781
Kód produktu V-181

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
6840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

132 Kč
8800 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

226 Kč
2260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks