Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový extrakt 77g

Vanilkový extrakt 77g

Vanilkový extrakt nahradí vanilkové lusky. Jeho využití je v kuchyni skutečně pestré.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

128 Kč
166.2 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Vanilka je klíčem ke všem druhům pečiva a zákusků. Tuto jemnou chuť potřebuje, aby se probudila charakteristická chuť mnoha různých výtvorů od crème brûlée po vanilkovou zmrzlinu. Málokdo z nás má vždy doma skutečný vanilkový lusk, protože vanilkové lusky jsou v obchodech stále obtížněji dostupné. Přírodní vanilkový extrakt je perfektní alternativou. Jedna láhev odpovídá vůni 14 vanilkových lusků tahitensis. Tato odrůda je, jak název napovídá, pěstována na jižním moři na ostrově Tahiti. Je to nejdražší odrůda vanilky na světě. Tento exkluzivní vanilkový modul je v současné době velmi vyhledávaný v gurmánské kuchyni. Vynikající chuť a exotické květinové vůně jistě obohatí vaše dorty, krémy, dezerty a další pečivo. Lžička této esence je ekvivalentem jednoho vanilkového lusku. Extrakt zůstane čerstvý déle a udržuje jeho chuť v praktické, znovu uzavíratelné krabičce. Perfektní způsob, jak vylepšit dorty, krémy, těsta, dezerty a nápoje.1 čajová lžička ve všech příchutích jednoho vanilkového lusku.

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 77 g

Složení produktu

Voda, cukr, vanilkový extrakt, inulin, vanilková semínka, zahušťovadlo E 413.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 811 kJ
Energetická hodnota kcal 193,8 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 46 g
    - z toho cukry 45 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Vanilka a přípravky z ní
Vanilkový extrakt
Výrobce RUF
EAN 40352602
Kód produktu 12169

Recenze

100 %
S výrobkem jsem velmi spokojená a objednávám ho opakovaně.
100 %
Kupujete opakovaně — skvělé.
dobrá cena produktu
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Vanilkový extrakt 10ml

Vanilkový extrakt 10ml

Vanilkový extrakt Grešík 10 ml je přírodní vanilkové aroma bez cukru, které krásně provoní krémy, pud

80 Kč
800 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml

Extrakt madagascar bourbon vanilka. Objem 60 ml.

563 Kč
938.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Madagascar Bourbon Vanille-Extrakt 60ml

Prémiový vanilkový extrakt z madagaskarských lusků Bourbon dodá každému dezertu hlubokou, autentic

379 Kč
631.7 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Extrakt - Mexická vanilka 60ml

Extrakt mexická vanilka. Objem 60 ml.

376 Kč
626.7 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks