Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Ochucovací pasta Joypaste Karamel (200 g) 4066 dortis

Ochucovací pasta Joypaste karamel. Edice Besky. Balení 200 g.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

272 Kč
136 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00

Garant doporučuje :

Hlavní výhody produktu

  • intenzivní chuť
  • široké využití
  • dlouhá trvanlivost


Makronka vlevo
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka!

Ochucená pasta s příchutí karamel je směs přísad na zmrzlinu, dorty či jiné dezerty. Joypaste: smetanové a ovocné příchutě, buď klasické, nebo v souladu s nejnovějšími trendy na trhu, perfektní pro uvolnění vaší kreativity. Objevte celou řadu produktů. Rovněž vám pomůže zlepšit konzistenci těst, lze ji velmi dobře rozmíchat do těsta i krému, zároveň překvapíte zcela novou chutí hotového dortu, zákusku či zmrzliny.

Hmotnost

Balení obsahuje: 200 g

Složení produktu

karamel 88% (cukr, glukózo-fruktózový sirup, voda), aroma, modifikovaný škrob, konzervant E202

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1103 kJ
Energetická hodnota kcal 263,6 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 64,9 g
    - z toho cukry 62,2 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

EU

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Ochucovací pasty
Ochucovací pasty na muffiny a cupcake
Výrobce dortis
EAN 8594217870126
Kód produktu DR-4066

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Ochucovací pasta pistáciová 80g

Ochucovací pasta pistáciová. Balení 80 g.

227 Kč
283.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Pasta Tonka 50g

Pasta Tonka 50g

Pasta tonka. Balení 50 g.

89 Kč
178 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciové máslo 170g - Targroch

Pistáciové máslo. Balení 170 g.

229 Kč
134.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Pistaciový krém 200g

Pistaciový krém 200g

Pistáciový krém. Balení 200 g,

236 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks