Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Pistáciový krém je 100% přírodní krém bez přídavku jakýchkoliv konzervantů. Je stabilizován pouze vlastním olejem, který může maličko vystoupit a krýt jako horní vrstva krému a chránit ho před oxidací.

Použití produktu

Pistáciový krém si můžete natřít na pečivo, palačinku nebo můžete použít k pečení bezlepkových dezertů nebo do kaší. Hodí se také do kuchyně vegetariánů, veganů i pro přípravu kosher jídel. Je vhodný pro výrobu rostlinného mléka nebo si z něj můžete vyrobit své ochucené originální máslo. Příznivci nových cest zdravé výživy krém využívají ve smoothies nebo proteinových nápojích. Nebo si můžete jen dát lžičku do kalíšku a mlsat.

Hmotnost

Balení obsahuje: 350 g

Složení produktu

pražená jádra pistácií

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2546 kJ
Energetická hodnota kcal 608,4 kcal
Tuky 46 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 5,5 g
Sacharidy 28 g
    - z toho cukry 7,6 g
Bílkoviny 21,2 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva zelená
Výrobní společnost
Alika a.s.
Čelčice 164 Čelčice 798 23
alika@alika.cz
www.alika.cz

Recenze

výborný, doporučuji
100%
Výborná konzistence a ještě lepší chuť.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Potřebujete formu na pralinky?

-42 %
Silikonová forma na pralinky 14x8g Jack

Silikonová forma na pralinky 14x8g Jack

Silikonová forma na pralinky Jack. Rozměry 14x8g.
215 Kč
125 Kč

Skladem poslední 2 kusy
-28 %
Forma na pralinky srdce 34x28x12mm

Forma na pralinky srdce 34x28x12mm

Polykarbonátová forma na pralinky ve tvaru srdce. Rozměry 34 x 28 x 12 mm.
900 Kč
650 Kč

Skladem 5 ks

Silikonová forma na čokoládu VERTIGO

Forma na 15 bonbonů ve tvaru kulatých pralinek. Objem 150ml.

215 Kč

Skladem poslední 3 ks

Profesionální polykarbonátová forma na pralinky COCCIA kapka / slza 29x8ml

Profesionální polykarbonátová forma na pralinky COCCIA kapka / slza 29x8ml

462 Kč

Skladem > 5 ks

Polykarbonátová forma na pralinky Trimble

Polykarbonátová forma na výrobu pralinek Trimble.

472 Kč

Skladem poslední 1 kus

Silikonová forma na pralinky Diamant 360ml na 18ks

Vyrábějte své oblíbené pralinky s pomocí této praktické silikonové formy od Silikomart.

288 Kč

Skladem > 5 ks

Budete dělat dubajskou čokoládu? Mohlo by se vám dále hodit :

Nébar Dubai pistáciový krém s kadayifem (180 g)

Pistáciový krém Dubai s kadaiyfem Nébar. Balení 180 g.

236 Kč
131.1 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Ecco! ochucovací pasta Pistácie 100% (200 g)

Ochucovací pasta s pistáciovou příchutí. Balení 200 g.

391 Kč
195.5 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Mléčná čokoláda 35,1%, 500g

Prémiová mléčná čokoláda Bam 35,1 % - balení 0,5 kg.

316 Kč
63.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ochucovací pasta Fabbri Pistácie s kousky (200 g)

Obrázek se svolením Pixomar / FreeDigitalPhotos .

268 Kč
134 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Ochucovací pasta Joypaste Pistácie (200 g) Besky edice

Ochucovací pasta vám pomůže dosáhnout dokonalé chuti a konzistence vašich krémů, těst a polev, kte

294 Kč
147 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Ochucovací pasta MEC3 Pistácie (200 g)

Doporučujeme osobní odběr v prodejně.

275 Kč
137.5 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy