Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Garant doporučuje :

Hlavní výhody produktu

  • intenzivní chuť
  • široké využití
  • dlouhá trvanlivost


Makronka vlevo
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka!

Obrázek se svolením Graeme Weatherston / FreeDigitalPhotos.net

Hmotnost

Balení obsahuje: 200 g

Složení produktu

káva, cukr, glukózo-fruktózový sirup, voda, modifikovaný škrob, aroma, konzervant E202

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1200 kJ
Energetická hodnota kcal 286,7 kcal
Tuky 5,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 2,3 g
Sacharidy 50,7 g
    - z toho cukry 39 g
Bílkoviny 4,8 g
Vláknina 7,7 g
Sůl 0 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Ochucovací pasty
Ochucovací pasty na muffiny a cupcake
Výrobce dortis
EAN 8594217870133
Kód produktu DR-4068

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bestseller
Pasta Tonka 50g

Pasta Tonka 50g

Pasta tonka. Balení 50 g.

89 Kč
178 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ochucovací pasta pistáciová 80g

Ochucovací pasta pistáciová. Balení 80 g.

227 Kč
283.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciové máslo 170g - Targroch

Pistáciové máslo. Balení 170 g.

229 Kč
134.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Pistaciový krém 200g

Pistaciový krém 200g

Pistáciový krém. Balení 200 g,

236 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks