Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Pistáciové máslo se vyrábí z pražených pistácií (pistáciových oříšků), bez přídavku palmového oleje, cukru nebo konzervantů. Díky tomu má toto 100% pistáciové máslo vynikající kvalitu a chuť. Sportovcům slouží jako přirozený zdroj energie, zdravých tuků, vlákniny a bílkovin. vyrobeno ze 100% pražených pistácií prvotřídní kvalita a lahodná chuť vysoký obsah bílkovin - až 21,2 g na 100 g přírodní zdroj energie jemná, krémová textura neobsahuje palmový olej ani přísady.

Hmotnost

Balení obsahuje: 340 g

Složení produktu

100 % pistácie

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2546 kJ
Energetická hodnota kcal 608,4 kcal
Tuky 65,7 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 5,5 g
Sacharidy 27,5 g
    - z toho cukry 6,9 g
Bílkoviny 8,4 g
Vláknina 10,1 g
Sůl <0,10 g

Země původu

Slovensko

Výrobní společnost
GymBeam s.r.o.
Rastislavova 93, 040 01 Košice, Slovensko
info@gymbeam.com
www.gymbeam.com

Technické parametry

Kategorie: Ořechová másla
Ořechová másla.
Výrobce GymBeam
EAN 8588007709253
Kód produktu 8588007709253

Recenze

100 %
Super
Vynikající
Velice chutné a lahodné star star star star star -
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Pistáciové máslo 170g - Targroch

Pistáciové máslo. Balení 170 g.

229 Kč
134.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Pistaciový krém 200g

Pistaciový krém 200g

Pistáciový krém. Balení 200 g,

236 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Mandlové máslo 340g

Mandlové máslo GymBeam. Balení 340 g,

226 Kč
66.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Arašídové máslo 500g - Targroch

Arašídové máslo. Balení 500 g.

77 Kč
15.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks