Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Cukr a sladidla

V této kategorii najdete různé druhy cukrů a sladidel pro vaše cukrářské i pekařské výtvory. Některé výrobky jsou zdravější alternativou klasického cukru. Jsou tak vhodné při různých dietách. Umělá sladidla sice poskytují minimální nebo žádné kalorie, ale nemusí nutně znamenat, že jsou tělu lhostejná. Umělá sladidla interagují s T1R rodinou receptorů sladké chuti v ústech a střevech, což může ovlivnit metabolismus. Mohou také interagovat s bakteriemi, které tvoří střevní mikrobiom. Jednotlivá sladidla mohou mít na organismus různé účinky. Hlavní výhodou umělých sladidel je, že mohou nahradit cukr. Existuje dostatek důkazů, že vysoká konzumace cukru škodí vašemu zdraví. Zejména sladké nápoje mohou vést k přibývání na váze, metabolickým onemocněním a cukrovce typu 2. Z toho vyplývá, že nahrazení cukru sladidly bez kalorií může vést k hubnutí. Novinkou je například kokosový cukr. Kokosový cukr se získává z květenství kokosových palem a proto se mu také říká palmový cukr. Je to nerafinovaný cukr. Má hnědou barvu a lehkou kokosovo-karamelovou dochuť. Najdeme ho i pod exoticky znějícím názvem - gula java, který pochází z indonéského jazyka, protože odtud tradičně pochází kokosový cukr. V této kuchyni se někdy používá k přípravě různých pokrmů, a to jak suchých, např. polévka ságo, tak sladkých, např. rýžových dezertů.


Počet produktů: 51
Akce
- 40%
Třtinový curk s pravou vanilkou 100g

Třtinový curk s pravou vanilkou 100g

Třtinový cukr s pravou vanilkou. Balení 100 g.
179 Kč
107 Kč
107 Kč / 100g

Skladem 5 ks

FRUKTÓZA - Ovocný cukr 1kg

Fruktóza ovocný cukr od Dr. Hlaváč. Balení 1 kg.

117 Kč
11.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Novinka
Invertní cukr 500 g

Invertní cukr 500 g

Invertní cukr pomáhá udržet krémy, zmrzliny i potahovací hmoty vláčné, jemné a déle svěží, aniž by v

151 Kč
30.2 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Vanilkový cukr 1 kg

Vanilkový cukr 1 kg - vaše tajná ingredience pro dokonale lahodné dezerty a nápoje!Jste vášnivým peka

187 Kč
18.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
- 37%
Cukr s yuzu 100g

Cukr s yuzu 100g

Třtinový cukr s yuzu. Balení 100 g.
179 Kč
112 Kč
112 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Cukr ovocný - fruktóza - Natural 500g

Ovocný cukr - fruktóza Natural. Balení 500 g.

55 Kč
11 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Gallia – invertní cukr 1 kg

Gallia – invertní cukr 1 kg

Dopřej svým dezertům delší vláčnost, jemnější texturu a profesionální chuť – invertní cukr Louis Fran

374 Kč
37.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Kukuřičný sirup - Natural 540g

Kukuřičný sirup Natural. Balení 540 g.

59 Kč
10.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Erythritol stolní sladidlo - Natural 500g

Erythritol stolní sladidlo Natural. Balení 500 g.

111 Kč
22.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Vanilkový cukr (8 g) DO0003 dortis


12 Kč
150 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 32%
Skořicový květový cukr 100g

Skořicový květový cukr 100g

47 Kč
32 Kč
32 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

SweetArt Podsypový moučkový cukr (100 g)

Podsypový moučkový cukr s obsahem kukuřičného škrobu je ideální pro podsypání při práci s potahovacím

35 Kč
35 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Novinka
Inulin 1 kg

Inulin 1 kg

Obohať své recepty o přírodní vlákninu a vytvoř jemnější texturu dezertů i pečiva – inulin Louis Fran

561 Kč
56.1 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

SweetArt Moučkový cukr nevlhnoucí (100 g)

Nevlhnoucí cukr je jemný, bílý prášek, který je vhodný na posyp cukrářských a pekařských výrobků.

42 Kč
42 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Cukr nevlhnoucí 250g

Nevlhnoucí cukr Hana. Balení 250 g.

73 Kč
29.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 23%
Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g

Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g

48 Kč
37 Kč
37 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový cukr 3x8g

Vanilkový cukr 3x8g

Vanilkový cukr Bourbon je kvalitní přípravek pro oslazení těst, krémů či šlehačky.

32 Kč
133.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Invertní cukrový sirup 375 g

Invertní cukrový sirup. Balení 375 g.

95 Kč
25.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Praskající cukr 70g

Praskající cukr 70g

Praskací cukr FunCakes promění lízátka, sušenky, čokoládu i další sladkosti v zábavný dezert, kter

175 Kč
250 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Invertní cukr 100g

Invertní cukr 100g

Invertní cukr je skvělý pomocník pro cukráře i pekaře. Pomáhá udržet krémy vláčné, omezuje krystaliza

62 Kč
62 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Extra jemný moučkový cukr - podsypový cukr 1Kg

Extra jemný moučkový cukr - podsypový cukr 1Kg

Profesionální extra jemný moučkový cukr bez přidaného škrobu je ideální pro přípravu královské polevy

89 Kč
8.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kukuřičný sirup Food Colours (500 g) K-180 dortis

Použití kukuřičného sirupu: Jelikož má silnou antikrystalizační schopnost (zabraňuje cukru rekrystal

146 Kč
29.2 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Akce
Vyrobeno v Německu
- 17%
Bio pomerančový cukr 5g - expirace 11/2026

Bio pomerančový cukr 5g - expirace 11/2026

Bio pomerančový cukr. Balení 5 g.
23 Kč
19 Kč
380 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Melasa třtinová BIO - Natural 540g

Melasa třtinová Bio Natural. Balení 540 g.

94 Kč
17.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

NEVE nevlhnoucí cukr 2kg

NEVE nevlhnoucí cukr udrží dezerty krásně bílé a poprášené i dlouho po dozdobení – bez rozpíjení a

380 Kč
19 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Dextróza přírodní sladidlo 1kg

Přírodní sladidlo dextróza z kukuřice. Balení 1 kg.

137 Kč
13.7 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem 1kg

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem ti zajistí dokonale hladké krémy, polevy i potahy bez hrudek.

50 Kč
5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr invertní 81% do těst 1kg - Monaco

Inertní cukr do těst 81 % pro podporu kynutí.

155 Kč
15.5 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Xylitol - stolní sladidlo - Natural 500g

Xylitol stolní sladidlo Natural. Balení 500 g.

119 Kč
23.8 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Vyrobeno v Německu
Citronový cukr 3 x 10g

Citronový cukr 3 x 10g

Citronový cukr skvěle nahradí citronovou kůru v těstech, dezertech i nápojích.

16 Kč
53.3 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy
Vyrobeno v Německu
Bio citronový cukr 5g

Bio citronový cukr 5g

Bio citronový cukr. Balení 5 g.

23 Kč
460 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr s příchutí vanilky 500g

Cukr s příchutí vanilky. Balení 500 g.

74 Kč
14.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Skořicový cukr 500g

Skořicový cukr na dochucení nejrůznějších sladkých moučníků a pokrmů. Balení 500 g.

75 Kč
15 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Glukopur 250g

Hroznový cukr Glukopur vám dodá potřebnou energii. Balení 250 g.

38 Kč
15.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Sorbit 100g

Sorbit je oblíbené sladidlo a zvlhčující látka používaná v cukrařině, pečení i moderní gastronomii

77 Kč
77 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.